Kašel 1,5 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elwanelyn
1 příspěvek 04.07.17 07:02
Kašel 1,5 let

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s tím co mám já? Je mi 33 let, 193 cm, 92 kg. Pracuji v kanceláři.

Trápí mě tak cca 1,5 let suchý kašel, hlavně po ránu (nejvíce) a pak někdy během dne. V noci nekašlu. Někdy mívám i dušnost a pocit palpitace, tlaky na hrudi, možná i pocit zahlenění na prsou, ale jak jsem psal nic nevykašlu. Bývám někdy unavený a malátný. Sem tam pocit těžkých nohou. Někdy se tak rozkašlu, že mám pocit až dávení/zvracení ale nezvracím. To pomůže si lehnout na zem, cca 1 do měsíce. Možná někdy zhoršení ze stresu, či větší námahy. Také někdy cítím, jako kdybych něco měl v krku při polykání, nebo, že mě bolí v krku.

Mívám to asi od té doby co jsem promrznul na běžkách. (ale neměl jsem žádnou virózu). Na plicích, v krvi ani v krku mě nikdy nic nenašli, gastro negativní.

Co s tím? Doktoři nevědí.

Reklama

Reklama

Reakce:

Mardolka
88 příspěvků 07.07.17 12:11

Doktoři nevědí? Tak to bys jich asi měl obejít víc a nenechat se odbýt. Myslím, že to rozhodě není jen tak.

Helenča12
2 příspěvky 02.09.17 22:18
kašel

Také si myslím,, že to není jen tak.
Jsem laik, ale co vím, může to být počínající astma, anebo to potřebuje přeléčit silnými antibiotiky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama