Kancelářské křeslo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danamoravkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.19 16:54
Kancelářské křeslo

Dobrý den, vybíráme si s manželem kancelářská křesla k počítači, oba pracujeme z domu, podle čeho bych je měla vybírat?

Reakce:
Lenkaoslesjkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.19 09:39

Také částečně pracuji z domu, a u počítače nasedím několik hodin denně, proto jsem si koupila terapeutické křeslo, abych si neničil záda, myslím si, že je to velice důležité.

Danamoravkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.19 07:44

Terapeutické křeslo? Kde jste ho prosím koupil?

Lenkaoslesjkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.19 09:07

Koupil jsem ho z obchodu kancelarskezidle. com, byl jsem se na něj dívat v Praze na pobočce, ale dá se objednat i z internetu.

Albeon
78 příspěvků 20.9.19 12:32

Určitě bych nekupoval přes internet. Je zapotřebí ho vyzkoušet jak vám bude sedět. Nebo ho jeďte zkusit do obchodu a potom si ho objednejte přes internet.

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.20 23:19

Já tedy osobně kupovala kancelářské křeslo, které jsem věděla zprva, že se mi líbit nebude, protože jsem měla v plánu si ho vylepšit různými nášivkami nebo třeba něčím jako potah na křeslo :-)

lindiiiiic335
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.20 16:03

O tom terapeutickém křesle slyším poprvé. Nezní to ale vůbec špatně. Musím se ale přiznat, že třeba mně k sezení u počítače asi nejvíc vyhovují takové ty kancelářské židle celosíťované . Už jsem křesel vystřídala víc, ale tyto jsou co se pohodlí týče na tom podle mě nejlépe.

Michallec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.21 18:29

Musím se přiznat, že jsem za život vystřídal několik kancelářských křesel. Vždy jsem koupil levnější kancelářské křeslo, které jsem vybíral spíše podle ceny a vzhledu. Teď už mě to přešlo a chtěl bych si koupit jedno pořádné kancelářské křeslo, které mi nebude ničit záda a vydrží delší dobu. Máte někdo přehled, jak takové kancelářské křeslo vybrat?

Davidvvs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.2.21 15:27

Také už jsem nechtěl vyhazovat peníze za levná křesla, která se hned zničí. Jaké křeslo vybíráte? Klasické kolečkové? Kožené nebo látkové? Pro dlouhodobé sezení určitě doporučuji látkové, ve kterém se nebudete tolik potit.

Michallec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.21 18:54

Určitě bych chtěl látkové křeslo, které bude tiché při přejíždění po místnosti.

Davidvvs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.21 19:14

Koupil jsem látkové kancelářské křeslo, které má měkčená kolečka, díky tomu se s ním dá jezdit tiše i po parketách. Celkově jsem vybíral pevné křeslo, které má hliníkovou základnu a je celkově nastavitelné podle potřeb každého. Můžu za sebe doporučit kancelářské křeslo Team Plus HD Chrome, které jsem objednal z internetového obchodu ezidle. cz. Můžete si vybírat z několika variant barevných provedení. Doporučuji si vybrat variantu i s hlavovou opěrkou, která je perfektní z hlediska dlouhodobého sezení.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu