Jak být CUKRFREE?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DitkaZ
42 příspěvků 29.7.19 22:27
Jak být CUKRFREE?

Poradíte jak začít? Jak být cukrfree? Co Vám ze začátku pomohlo?

Reakce:
Sonycka
41 příspěvků 29.7.19 22:31

Osvědčilo se mi přírodní sladidlo - Zlaté Slazení. Obsahuje ovocný cukr a sladidlo z rostliny Stévie. Chutná jako klasický cukr, ale je zdravější.

Pavla9933
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.20 20:17

Jojo, já bych asi začala tím, že bych se snažila najít nějaké alternativní sladidlo, které ti vyhovuje. Já mám třeba ráda stévii. Právě tu teď používám místo cukru a vyhovuje mi to. Cukr jsem začala postupně vyřazovat z jídelníčku především kvůli obavám z cukrovky. O té se dá víc dočíst například tady https://www.biomag.cz/…es-cukrovka/ pokud by to někoho zajímalo. :-)

Martinapkeraec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.21 12:21
Máma m cukrovku - jak ji pomoci?

Moje máme má cukrovku, musí si pravidelně měřit cukr a brát léky. Mohu ji nějak pomoci?

Klarajil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.21 16:29

Existuje i doplněk stravy, který tělu pomáhá držet si přirozenou hladinu cukru a při pravidelném užívání dokonce je možné i vysadit léky na cukrovku. Už po pár dnech pravidelného užívání jsem viděla zlepšení při měření cukru.

Martinapkeraec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.21 09:36

Opravdu? Jaký doplněk stravy tohle dokáže prosím?

Klarajil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.21 11:42

Podívejte se na stránky http://www.glukorizin.cz/…zin-tobolky/ , odkud si ho objednávám. Jsem za to opravdu strašně ráda, protože je přírodní a tělo si tak s cukrem mnohem lépe dokáže poradit.

Valisss1282
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.22 05:28

No, zrovna se snažím ze svého života postupně cukr vyřadit a můžu vám říct, že to je pěkně těžké. Dokud ho člověk nepřestane jíst, tak si neuvědomí, jak je na něm závislý. Já dost přemýšlela čím ho nahradit, chtělo by to nějaké přírodní sladidlo . Nemáte nějaký tip? Já slyšela, že datlový sirup je prý dobrý, ale nevím jestli je to vhodné do všeho.

Váš příspěvek