Dobití energie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daniellabasek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.19 18:00
Dobití energie

Ahoj holky, prosím poradíte mi co jíst, abych měla pořád dostatek energie? i při náročnější práci?

Reakce:
Karolinamacova8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.19 17:18

Moje kamarádka je taková babka kořenářka, doporučila mi čaj, který obsahuje hodně přírodní látek, a vleje energii do žil, od té doby co ho užívám se cítím daleko lépe.

Daniellabasek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.19 10:08

Opravdu? tak to bych také vyzkoušela, čaj mám velice ráda, piji ho každý den, jaký přesně kupujete, a kde prosím?

Karolinamacova8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.19 17:09

Já si ho objednávám z internetu, nemám právě moc čas lítat někde po obchodech, kupuji si tento skvělý a chutný čaj kombe. cz, který snižuje psych. únavu a stavy vyčerpání.

777
176 příspěvků 11.8.19 19:58
@Karolinamacova8 píše:
Já si ho objednávám z internetu, nemám právě moc čas lítat někde po obchodech, kupuji si tento skvělý a chutný čaj kombe. cz, který snižuje psych. únavu a stavy vyčerpání.

Ale bylo by lepší detoxikovat mozek. O tom se zásadně nemluví. vyžaduje to vlastní zodpovědnost a úsilí, ale je přece pohodlnější něco si koupit a užívat místo práce na údržbě sebe.

milka7
77 příspěvků 24.9.19 10:27

Hodně ovoce, zeleniny. Doplnit nějakým vitaminem B.

777
176 příspěvků 24.9.19 21:52

@milka7 PLUS dostatek čisté vody a detoxikace mozku!!!

Martinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.20 12:08

Poslední týdny se cítím opravdu velmi vyčerpaná, že nejsem schopná vstát z postele. Vyzkoušela jsem různé vitamíny a doplňky stravy, spoustu ovoce i zeleniny, ale pořád se cítím stejně. Máte to někdo taky tak?

Petr-ocenasek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.20 02:36

Cítil jsem se úplně stejně, dokonce jsem navštívil i lékařku, která mi vzala krev, ale všechny výsledky byly naprosto v pořádku. Nakonec jsem začal pátrat sám a rozhodl jsem se jít alternativní cestou léčby pomocí krystalů.

777
176 příspěvků 23.9.20 14:54
@Petr-ocenasek píše:
Cítil jsem se úplně stejně, dokonce jsem navštívil i lékařku, která mi vzala krev, ale všechny výsledky byly naprosto v pořádku. Nakonec jsem začal pátrat sám a rozhodl jsem se jít alternativní cestou léčby pomocí krystalů.

Krystaly nééééé!!!

Martinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.20 12:22

Léčba pomocí krystalů? O co se konkrétně jedná a co to je za krystaly?

Petr-ocenasek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.20 19:51

Jedná se o centrum kristalovapostel. cz, kde 7 speciálně vybroušených krystalů působí na Vaše tělo a odblokovává a čistí Vaše čakry. Pokud se chcete dozvědět více, určitě se podívejte na jejich stránky.

777
176 příspěvků 25.9.20 22:37
@Martinova píše:
Léčba pomocí krystalů? O co se konkrétně jedná a co to je za krystaly?

nebezpečný podvod. Ono se zdá, jako že něco funguje, ale mnohem víc to škodí.
To už je lepší fetovat, tam je aspoň škodlivý efekt zjevný dřív

Vasekrobert
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.21 23:45

Dlouhou dobu jsem často pil energetické nápoje, abych mohl vůbec normálně fungovat. Uvědomoval jsem si, že to není rozhodně nic zdravého, a proto jsem hledal nějakou zdravější cestu, kterou jsem našel ve 100% přírodním organickém kratomu https://kratomlevne.cz/

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu