Pleť a vrásky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kamilaosedlonova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.19 20:28
Pleť a vrásky

Ahoj holky, prosím co máte vyzkoušené na pleť? Na zjemnění, a odstranění vrásek?

Reakce:
Mirkastrbka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.19 11:33

Pokud máte hodně vrásek, tak musíte vyřešit příčinu, proč je máte, většinou za to může pokles kolagenu v těle, který je nevyhnutelný, když ho budete pravidelně doplňovat, tak proces stárnutí kůže oddálíte.

Kamilaosedlonova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.19 11:54

Jak bych ho měla doplňovat?

Mirkastrbka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.19 18:28

Já si osobně kupuji kolagen přímo v prášku, který si sypu do jídla, nemá to chuť, takže si to můžete nasypat do čehokoliv, mám daleko lepší kůži po celé tělo, podívejte se na osloskinlab. cz

Františka_Lokovská
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.19 13:27
Vrásky

Ahoj, já s vrásky zatím osobní zkušenost nemám, ale koupila jsem mamce k narozeninám sérum s kyselinou hyaluronovou https://www.beamia.cz/…-o-plet/1-2/ a je s ním maximálně spokojená.

Hanka Gregorová
14 příspěvků 9.9.19 21:24

Ahoj, já používám tohle https://www.canatura.com/…vy-krem-50ml?… je v tom kyselina hyaluronová a bambucké máslo, nejlepší ale je to ještě prokonzultovat s dermatoložkou, každopádně mně tohle funguje skvěle :mrgreen:

JanaProchaz
66 příspěvků 11.12.19 12:04

Já se snažím ten obličej hodně promašťovat a vyživovat, zatím jenom tak preventivně, ale i mamce jsem pořídila krém od happymary a podle mě je to dobrý, mamka má suchou pleť a říkala že od tý doby co ho má je to mnohem lepší.

Marta.H9
5 příspěvků 15.4.20 08:55

Pokud máte hluboké vrásky, tak se jen tak jich nezbavíte…celkově bych radila nehledat pomoc na webu a zajít si za odborníkem. Nejdřív se musí zjistit jaký typ pleti máte a jaké přípravky, procedury, krémy, kyseliny, masky by vám vyhovovali.
Pak je dobrý preventivně si dělat masáže a „posilování“ obličeje. K čemu je to dobrý se dá počíst zde https://www.self.com/…need-workout ale je anglicky, stačí zadat Face workout, nebo face joga a na youtube je spousty videa…
Ovšem, že někomu pomáhá jenom kosmetika, ale jinak je to velká dřina :D

valiska44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.20 17:24

Právě vrásky mě v poslední době taky trápí čím dál víc. Přecejen už na to mám věk. Přemýšlím ale dost nad tím, že bych si s tím zašla někam do profesionálního studia. Co jsem se tak dívala, tak špatně nevypadá třeba toto: https://beautiful-me.cz/ Nemá někdo zkušenost? Díky.

Jary43
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.21 09:38

Já jsem teda osobně zkoušela spoustu různých krémů, které zaručovaly, že mě zbaví vrásek a pleť vyčistí, avšak nikde jsem se nesetkala s úspěchem… Posledních pár týdnů používám čistící nástroj na pleť , který jsem dostala od manžela k narozeninám a musím přiznat, že v tak perfektním stavu jsem obličej ještě nikdy neměla. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Váš příspěvek