Erotický dárek pro přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Domushika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.21 00:50
Erotický dárek pro přítele

Vím, že to asi běžně je naopak. Že asi spíše muži kupuji erotické hračky ženám, ale já bych chtěla přítele obdarovat a udělat mu radost. Doporučíte mi, co mu koupit?

Reakce:
Boris122
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.21 10:56

Ahoj, hele jako chlap bych ti řekl ať mu koupíš nějakou umělou vagínu, ale záleží, jak je dárek myšlen, jestli to máte využívat společně nebo jen on, když nejsi poblíž :D to by chtělo trochu specializovat :) jinak skvělý shop je www.e-kondomy.cz rozhodně tam vybereš tak i tak :)

Romanka66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.21 14:41

Já bych ho ráda obdarovala něčím, co využije a co nějakým působí na libido. Je něco takového?

Ema99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.21 15:28

Co třeba vibrační kroužek? Ten jsem pořizovala a přítelovi se to moc líbí :-)

xCelina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.22 23:43
@Ema99 píše:
Co třeba vibrační kroužek? Ten jsem pořizovala a přítelovi se to moc líbí :-)

Souhlasím, ten je skvělý pro oba partnery. My máme oblíbený tento https://e-kondomy.cz/…feel-it-baby

terkaterkaterka19
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.22 11:07

No, já si myslím, že super erotické dárky mohou být i zážitkové. Co třeba říkáte na erotické masáže ? My na tom s přítelem byli letos a můžu vám říct, že to bylo vážně super. Původně jsem moc nevěděla, co od toho očekávat, ale nakonec jsme si to oba užili. Jestli jste to nikdy nezkoušeli, tak určitě doporučuji.

Jirka Střádek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.22 11:56

Pro mě by to teda asi moc dobrý dárek nebyl. Já jsem v posteli spíše ostýchavý. Ale pokud by si to žena chtěla koupit na zpříjemnění chvil, když nejsem doma, tak snad lepší, než když si tam vezme chlapa. Pro mě je největší erotika, když dostanu gastro vybavení do kuchyně nebo do pergoly. Teď hlavně do té pergoly. Vloni jsem udělal nový gril, tak se to postupně dovybavuje. ;-)

Jitka Sczesny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.22 08:22

Já jsem teď koukala taky na různé webové stránky a sexshopy, které prodávají hračky do postele a přišlo mi, že jich u nás v České republice existuje sice spousta, ale kvalitních je jen pár. Jako je pěkné, že jeden nejmenovaný růžový e-shop má skvěle zpracované texty a obsahový marketing ale mě tam třeba chybí takový ten lidský přístup a ta diskrétnost. A to je to jeden z těch lepších, které tady v České republice máme.

Váš příspěvek