Jídlo po extrakci zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adamovapeta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.20 10:15
Jídlo po extrakci zubů

Dobrý den, v průběhu příštího měsíce mne čeká extrakce 3 osmiček. Mělo by to plus mínus být hned po sobě, a já mám strach, co budu jíst, když nebudu moci kousat. Není tu nějaký sportovec, který by mi poradil s nějakou proteinovou výživou? nějaké ty koktejly?

Reakce:
Daniellimek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.20 10:39

Tohle Vám teda vůbec nezávidím, já jsem to měl takhle minulý rok, kdy mne čekala operace srdce, a já jsem si musel nechat kvůli případnému zánětu nechat vytrhnout několik zubů, a potom jsem asi 14 dnů přežíval na nutridrincích, které se používají i v nemocnici jako kompletní náhrada stravy. Jediné štěstí bylo, že jsem neměl nakoupené jen sladké, ale také slané. Byla to taková polévka, kterou jsem si ohříval v mikrovlnné troubě, a pil jsem ji brčkem.

Adamovapeta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.20 10:33

A nic jiného jste jíst nepotřeboval? já právě sladké úplně moc rád nemám… o jaké slané nutridrinky se jedná prosím?

Daniellimek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.20 12:33

Přesně tak, nic jiného jsem jíst nemusel, jedná se o suklem schválenou náhradu stravy, která se používá převážně v nemocnicích Nutricomp Soup.

Váš příspěvek