Elektro kolo - výběr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radimtomasek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.20 21:55
Elektro kolo - výběr

Dobrý den, už delší dobu přemýšlím o pořízení vlastního elektrokola. Máte někdo s výběrem zkušenosti? Jak vybrat elektro kolo, které bude mít dlouhý dojezd na jedno dobití baterie?

Reakce:
Leniiska
8 příspěvků 5.8.20 15:14
@Radimtomasek píše:
Dobrý den, už delší dobu přemýšlím o pořízení vlastního elektrokola. Máte někdo s výběrem zkušenosti? Jak vybrat elektro kolo, které bude mít dlouhý dojezd na jedno dobití baterie?

U každého kola je to napsané jaký je dojezd. Alespoň by mělo být :) Ale doporučuju pokud ti ještě zdraví slouží jít do klasického..

Patrikkalas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.20 21:33

U elektro kola nejde o to jestli slouží nebo neslouží zdraví, ale otevírá mnohem větší možnosti z hlediska dojezdu a vzdáleností. Jinak v dnešní době není problém koupit elektro kolo, které má dojezd 160 km na jedno nabití baterie.

Radimtomasek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.20 22:52

Vy takové elektro kolo vlastníte? Opravdu je tam tak velký dojezd? nebo je to jen údaj udávaný, když se kolo kupuje?

Patrikkalas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.8.20 01:42

Musíte určitě počítat s menším nebo delším dojezdem, který se mění vlivem větru nebo náročnosti terénu. Koupil jsem si elektro kolo od fitham. cz, podívejte se na jejich stránky, kde mají velký výběr kol, kde jsou i různé kapacity baterií, a podle toho si také vybíráte možný dojezd elektro kola.

macisss3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.20 17:37

Tyjo, mockrát díky za info. Já právě nad elektrokolem zrovna také přemýšlím. Můžu se zeptat jaké konkrétně máte? Mně se třeba hodně líbí jedno od Stevens, které mají tady https://www.cyklosvec.cz/…tskup624.php Nemáte s tou značkou náhodou zkušenost? Díky.

Váš příspěvek