Aknenormin od kožařky a náplasti bez receptu !

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
stop.akne
1 příspěvek 25.11.17 19:12
Aknenormin od kožařky a náplasti bez receptu !

:potlesk: Po min. 40 letech marné léčby akné jsem objevila

  1. tobolky na předpis Aknenormin (vit. A), BRD,
  2. náplasti na akné :
  1. HydroBAND akné náplast kruhová 1× 36ks, silikonové, vhodné pro tloušťku spíše na doma, levné,
  1. AnsCare Náplasti na akné 36 kusů, nesilikonové, tenčí, vhodné i na ven, drahé,
  1. MiaCare Náplasti na akné – NOC/DEN 12 ks, nesilikonové, tenčí, vhodné i na ven, drahé.

Popis :

  1. HydroBAND akné náplast kruhová 1× 36ks je mnohem levnější než níže uvedené náplasti na akné. Jsou vynikající a se stejnou funkcí (rychle sají bakterie a jejich výměšky, tj. hnis). Výrobce Čína, pro EU zástupce Německo. Ale jsou silnější, silikonové, též průhledné, spíše na doma. Snadno se na/z kůže snímají pinzetou. Nesahejte na žádné náplasti na straně lepu, neboť na ně přenášíte bakterie. Cena : jen 48 Kč/1 balení (36 ks náplastí) : např. : Medine.cz, levnylek.cz a další obchody (hledejte např. přes vyhledávač Heureka.cz), hlavně kolem Ostravy, Opavy, sice doprava trvá 3-4 dny, ale mají je nejlevnější, jelikož tj. chudý kraj, a tak je tímto za levný lék podpoříte.

2 ) AnsCare Náplasti na akné 36 kusů jsou též skvělé. Výrobce Taiwan a Anglie (UK). Rychle nasávají hnis z uzavřených i otevřených pupínků. Jsou tenké, průhledné, lze je nosit i venku, když je častěji měníte, než za doporučených 12 hodin, a to dle nasátého hnisu, např. po 6 h. Po delší době jdou špatně sundat z kůže. Jsou drahé pro juniory, ale i seniory, kteří také trpí akné (klidně celý život). Nejlevnější jsou na IN (internetu) asi za 240 Kč/1 balení (36 ks náplastí). K nalepení a sejmutí z kůže používejte pinzetu. Nesahat na lep.

  1. Doporučuji na doma HydroBand a na ven AnsCare, ev. také drahé MiaCare Náplasti na akné – NOC/DEN 12 ks, ale ty prodávají asi jen po 12 ks.

PS : Přátelé, zoufalci, jako jsme byli my, dnes již starci, není zač :-) Posíláme své mnohaměsíční zkušenosti dále a zdarma. Kdo vám to takto bude sepisovat do detailů i s porovnáním vícero výrobků, zejména z juniorů? Nikdo. K tomu je dobrý na předpis Rosucard na cholesterol (tbl).

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu