Doplňky stravy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evča J.
63 příspěvků 16.8.20 23:13
Doplňky stravy

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda užíváte pravidelně doplňky stravy a jaké?

Reakce:
Kartouska
16 příspěvků 18.8.20 22:42

Dobrý večer, já hodně pracuju a ven na sluníčko se moc nedostanu, takže na doporučení užívám Vitamín D3 Efekt od Naturevia a jsem moc spokojená. Občas si taky nasadím Omega 3.

LaraSol
26 příspěvků 23.8.20 00:04

Dobrý večer, beru doplňky stravy od Naturevia, jako Kartouska a jsem moc spokojená. Omega 3 a vitamín D beru dlouhodobě a občas si nasadím i probiotika, ty mi taky moc vyhovujou. Mrkněte na jejich produkty tady https://www.naturevia.cz/e-shop/.

annakosova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.20 14:06

Dobrý den. Nevíte o něčem na růst vlasů? Přemýšlím nad těmito kapslemi Migliorin myslíte si, že to pomáhá???

wendulinaa
69 příspěvků 10.2.21 11:23

V tomto období dbám na posilování imunity, takže užívám kouzelné kapky od Altaherby.

Alison66
25 příspěvků 17.2.21 17:10

A máte s nimi zkušenost jenom u dospělých nebo je dáváte i dětem?

wendulinaa
69 příspěvků 21.2.21 13:52

Mám desetiletou dceru a ta je užívá na posílení imunity se mnou.

žanet22
69 příspěvků 23.2.21 12:07

U dětí co se týká imunity, tak jsem spokojená s: https://www.altaherba.cz/…rup-14-bylin

Teodoraaa
16 příspěvků 25.2.21 09:51

Bylinný sirup mě zaujal, že ho můžou užívat už děti od jednoho roku. Preferuji přírodní doplňky, takže ho objednám pro syna.

Slinita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.21 21:58

Jediny vitamin, který teď beru je omega 3 https://www.naturevia.cz/…3-one-a-day/ a probiotika laktobacily 5

drobek.alca
13 příspěvků 31.3.21 00:17

Já beru přírodní železo s vitamínem C od VitasLife. Je to čistě přírodní extrakt z kari listů a plodů aceroly.

nadanova7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.21 16:58

@drobek.alca Aha to zní dobře, o tom jsem ještě neslyšela, to se mi líbí, že je to konečně čistě přírodní.

drobek.alca
13 příspěvků 11.4.21 20:37

Já právě něco takovýho hledala a tady mám opravdu jistotu, že vím co v tom je a že je to jen to nejlepší.

Kamilkda222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.21 21:40

Ja mam fajn zkusenosti s doplnkem stravy Slimpasta , jsou to testoviny bez sacharidu s nizkym kalorickym obsahem a opravdu to dobre chutna a funguje

Skripalka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.21 07:42
cbd

Já velmi ráda užívám cbd olej nebo kapsle od firmy cibdol. Nevím, jestli je to přímo doplněk stravy, ale nejspíše ano. Rozhodně to není klasický lék nebo farmaceutikum. Pomáhá mi to se spánkem, psychikou a celkově mě to nahodí do optimistických kolejí. Zjednodušeně řečeno je to doplněk z konopí, které ale neobsahuje ty látky, které jsou v klasické marihuaně. Takže to vlastně ničemu neškodí. :)

MilkaNova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.21 20:40

Já beru Omegu 3 a vitamín D od Naturevia

Váš příspěvek