Doplňky stravy pro seniory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Samanta30
1 příspěvek 6.6.20 14:57
Doplňky stravy pro seniory

Zdravím, jaké doplňky stravy pořídit seniorům? Poradíte?

Reakce:
Lenulii19
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.20 23:41

Ahoj. Moje máma už má nějakou dobu také problémy s klouby, tak jsem jí na doporučení jedné kamarádky zkusila koupit Harmonelo Flexi Je to přírodní doplněk stravy na bázi čekanky. Zatím ho bere jen pár dní a pochvaluje si ho. Hlavně prý skvěle chutná. Jen to teda bohužel není úplně nejlevnější záležitost. S tím se ale u takových doplňků stravy asi musí počítat.

Stana40
19 příspěvků 8.6.20 19:10

Dobrý den, já rodičům pravidelně kupuju Omega 3 One-a-day a Vitamín D-Efekt. Pro seniory je to ideální - déčko i omega se doporučuje! Déčko - protože ve vyšším věku je vitamín D důležitý na zdraví kostí a zubů a na imunitu. No a Omega bere taťka na doporučení kardioložky a mamka, protože nejí ryby.

AliceVec
13 příspěvků 11.6.20 23:05

Dobrý večer, taky doporučuji vitamín D. Je dobrý na zdraví kostí a zubů, je důležitý i při vstřebávání vápníku do těla a na imunitu. Zrovna v dnešní době je pro seniory ideální.

MarieStar6
22 příspěvků 13.6.20 09:33

Zdravím, nemáte odkaz, kde bych se o značce Naturevia dozvěděla víc info? Díky.

Stana40
19 příspěvků 18.6.20 21:15

Zdravím, ano, mrkněte tady https://www.naturevia.cz/?…, najdete tam veškeré informace.

MartinaSedlakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.20 11:13

Ahoj. Co třeba prášky Migliorin máte s tím zkušenosti? Prý to je pro zpevnění vlasů a nehtů. Moc se v tom nevyznám. Oplatí se tohle vůbec?

Váš příspěvek