Podpora imunity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Slávka88
10 příspěvků 9.8.20 23:22
Podpora imunity

Dobrý večer, doporučíte mi prosím kvalitní doplňky stravy na podporu imunity? S čím máte dobrou zkušenost?

Reakce:
MarieStar6
21 příspěvků 12.8.20 23:24

Zdravím, já mám dobrou zkušenost s vitamínem D, beru tento https://www.naturevia.cz/…ekt-1000i-u/.

Slávka88
10 příspěvků 16.8.20 22:53

@MarieStar6 Dobrý večer, děkuji za doporučení, už jsem o značce četla samé pozitivní recenze. Ještě se zeptám, zda vitamín D užíváte i v létě? Děláte v užívání nějaké pauzy? Za jak dlouho Vám pomohl?

MarieStar6
21 příspěvků 23.8.20 22:49

Zdravím, já ho užívám celoročně, přes týden hodně pracuju, takže se na sluníčko stejně moc nedostanu. Na imunitu opravdu funguje, navíc ho teď doporučuje užívat i Státní zdravotní ústav.

Kartouska
7 příspěvků 25.8.20 19:28

Dobrý večer, taky kupuju vitamín D a Omega 3 od Naturevia, značku doporučuji - je kvalitní a na trhu je už dlouho.

Jančakecalka
75 příspěvků 28.8.20 10:20
@Slávka88 píše:
Dobrý večer, doporučíte mi prosím kvalitní doplňky stravy na podporu imunity? S čím máte dobrou zkušenost?

Dobrý den,

tak za sebe mohu velice doporučit doplňky od firmy Biomin, je to výrobce léčiv, ale dělá i doplňky, takže v to mám důvěru. Já beru od nich již dlouho hlavně vitamín D3, K2 a vápník. Tu D3 hlavně na imunitu, protože se u mě zjistilo před časem, že mám nedostatek tohoto vitamínu a proto jsem byla často nemocná. Od doby, co beru, jsem v pohodě, ani viroza v zimě, nic. Dávám i dceři, a také je v pořádku. Výhodou je to, že je to přírodního původu, takže vzhledem k dceři se nemusím bát. Jinak kvůli osteoporoze mám i to déčko, protože právě ono pomáhá udržet správnou hladinu vápníku v krvi, a to je právě výborné na ty kosti, zuby, což momentálně preferuji u dcery. Prodávají ho snad v každé lékárně a nebo já objednávám po internetu, je to i o něco levnější. Za sebe doporučuju.

anduskan
76 příspěvků 10.9.20 19:01

Co se týká posílení imunity máme dobrou zkušenost s https://www.altaherba.cz/…pky-tinktura.

wendulinaa
51 příspěvků 16.9.20 18:02

Kouzelné kapky znám, jedná se o bylinnou tinkturu, která dokáže posílit imunitní systém.

žanet22
53 příspěvků 18.9.20 18:59

Máte s tinkturou zkušenost i u dětí?

anduskan
76 příspěvků 22.9.20 21:01

Užívám je pravidelně dvakrát do roka. Jsem s nimi moc spokojená.

anduskan
76 příspěvků 24.9.20 21:26

Dětem je dávám před nástupem do školy, posilují imunitu spolehlivě.

Zuzuša
38 příspěvků 26.9.20 17:53

Tento přípravek na posílení imunity neznám ale určitě ho vyzkouším. Je přírodní a to mě vyhovuje.

žanet22
53 příspěvků 28.9.20 09:32

Kouzelné kapky jsem objednala a už je máme doma. Začala jsem je hned dávat dceři.

Samila
2 příspěvky 9.11.20 08:31

Na podporu imunity mam vyborne zkusenosti s produkty dr Rysavka Harmonelo, jedna se o ozdraveni streva kde je zaklad imunity, tedy dodavani probiotik zaroven s prebiotiky pro vice informaci me nevahejte kontaktovat

Váš příspěvek