Probiotika pro male děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vendulka011
31 příspěvků 24.5.20 09:35
Probiotika pro male děti

Zdravím, poradíte jaké probiotika pro tříleťáka vybrat? Tabletku mi nespolkne, děkuji.

Reakce:
Sonycka
41 příspěvků 25.5.20 19:42

Zdravím, zkuste tyto https://www.lekarna.cz/…66-pastilek/. Jsou výborné :) Děti je baští jako bombonky, říkají si o ně sami :)

anduskan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.22 10:18

Vyzkoušejte Laktobacílky BABY od www.naturevia.cz. Jsou v sáčcích. Dříve se mě vždy kapsli nepodařilo vysypat celou do lahvičky, na lžičku apod. Teď je to fakt jednoduchý.

Loraa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.22 12:23

Jsem ráda, že se po rozpuštění obsah sáčku úplně rozptýlí a vůbec nehrudkuje. Dítě si ani nevšimne, že je užívá.

Kepaty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.22 23:13

Taky mi paní v lekarně vnutila nejaké dine probiotika, ale koupila sjem je. Pak jsem si je porovnala s probiotiky z naturevia a mali v sobě poloviční dávku zdravych bakterii, tak jsem do šla vrátit do lékarny

anndry
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.22 16:37

Jsem ráda, že jsou konečně i balení po 10 k antibiotikům. Vyjdou cenově fakt skvěle, když stačí jeden sáček denně.

nukuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.22 23:09

Nemohla jsem donutit dítě, aby nějaká probiotika jedlo, ale ty třešňové si dítě samo žádá.

Sodera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.22 21:06

Laktobacily z naturevia. Minule mi pani tlačila nějaké neznáme, jenže byly levnější, tak jsem je vzala a pak jsem zjistila, že mají poloviční dávku toho dobrého, než od naturevia, tak jsem je byla vrátit zpět do lékarny

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu