Jak si udržet kamarádský vztah?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Tom69
172 příspěvků 14.02.12 22:31
to Mák

Máku, nebudu Ti psát další román, jsem celkem utahanej, takže i když jsem si Tebe i Stáňu přečetl třikrát nezmoudřel jsem a myslím, že Ti ty romány kontraproduktivně dávaj dost zahulit:-). Nicméně dvě maličkosti jsem pochopil. Ta první, ty hledáš dobrodružství pouze virtuálně, když jsem Ti psal román o ledovci na Preseně o šestikilometrovém padáku, Tvá reakce byla o finanční stránce, ten adrenalin jsi naprosto pominul. V tom to asi nebude. A ta druhá, zásadní věc, strašně moc Ti záleží na mínění jiných lidí. Proč proboha? V dnešním světě? Otevřu si večer Internet, celej den jsem na cestách, dovím se akorát o nějakým násilí. Stran života celebrit, už se toho nakecalo tolik, že to nikdo nevnímá. Já Ti tu tzv ulitu nechci vzít, akorát se domnívám, že mrháš silami v řešení problému, který za to nestojí. No nic, pokusím si ještě přečíst ty dlouhé příspěvky a něco více z toho pochopit. Ale motáme se v kruhu. No nic, před půl rokem jsem napsal dost odvážnou větu, že Tě z toho se Stáňou dostanem. Stále na tom trvám. Přeji hezký večer Tom

hezkymak
41 příspěvků 20.02.12 09:03
Pro Toma,
  • Ahoj, jednorázový adrenalinový zážitek mi prostě nenahradí situaci, ve které se nacházím, např. dovolená na nějakém místě jak píše Tom. Je to sice fajn, ale jednou to začna a zase skončí. Já hledám lidi okolo sebe , kteří by se mnou chtěli rádi trávit volný čas, dobrodružství adrenalin je až na druhém místě to v podstatě přijde , vyplyne s jednání, které bychom spolu činili. Chce to nápad, impuls který by mně nakopnul , něco pro co by mně bavilo žít, zdkonalovat se přemýšlet, a koukat co vylepšit, co by mělo cenu dělat, zábava je jedna věc a zážitky druhá, obdivuju lidi, co něco vytvořili a přivedli to k dokonalosti. Lidé, kteří vědí od dětství, co by chtěli dělat a potom to dělat začnou a baví je to asi není moc, a já i ve svých letech, to už jsem nějakou dobu ze školy, kterou jsem udělal z povinnosti, stále nevím a nenacházím žádnou perpektivu, nic co by mně nadchlo, zaujalo, co by mělo smysl, a to co obdivuji, pro to nemám vlohy, na to nejsem dost šikovný. /Neúspěchy již ověřeno/. No a tak stále tápu v bludném kruhu života a koukám na ostatní jak jsou šťastní a vykládají si o tom. :mavam:
Tom696
98 příspěvků 20.02.12 22:14
to Mák

Máku, pokud je to v této rovině, tak je to v pohodě. Jen mi prosím ukaž ty šťastný lidi, žiju asi na nějaký jiný planetě. Kéž by to u Tebe bylo jen v této rovině:-). Tom

Stanislava24
72 příspěvků 20.02.12 22:24

Chlapci, pokud nemate oba co delat, potrebuji spocitat priklad na silove pomery v kruhovych nadobach z Hydromechaniky, teda z Mechaniky tekutin..nechcete to zkusit? :D

hezkymak
41 příspěvků 21.02.12 12:13
Stáňo,

není nic lehčího než si otevřít internet a vyhledat patřičné vzorečky, já to tak dělám také, pokud je to obtížné /mi to nic neříká/ tak ti s tím určitě nepomůžu, ale třeba Tom je na tom lépe :-), ahoj a hodně štěstí :mavam:

Stanislava24
72 příspěvků 21.02.12 13:12

Ono vzorečky takový problém nesjou, ty máme ve skriptech, spíš je problém dát dohoromady postup, jak to udělat…mechanika nikdy nebyla moje silná stránka, natože ještě termo nebo hydromechanika…navíc, všude na netu máš většinou obecnou strukturu vzorců přes integrace a derivace, ale nikde ne aplikovanou formu na jednotlivé příklady…teda jo, ale tak, zkusila jsem vás dva prachsprostě využít :D člověk nikdy neví, v kom může dřímat skrytý talent na hydromechaniku :lol:

Andrea34
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.15 09:52

Ahojte. Poprvé takhle píši lidem které neznám, ale prosila bych někoho nezaujatého který má jiný pohled na celou věc. Jsem velice neštastná ze situace která se mě stala a nevím jak mám tedka reagovat, abych to nezhoršila proto vás žádám o radu. Mám kamarádku a povídáme si vše co se nám děje ona je velice hodná, ale zároven každého furt poučuje co by měl nebo neml dělat. Ndávno se stalo to že její partner se dost opil a usnul někde venku. Vše dobře dopadlo jen lidi o tom zsčali mluvit. A ke mě když se to dostalo tak jsem jí řekla, že měla pravdu že se lidi starají, ale at si stoho nic nedělá že zná pravdu a tím to pro mě skončilo. Její reakce byla taková jak kdybych ty keci roznášela já udělala ze mě drbnu a řekla že její přítel mě dal teda slov co jsem to za krávu a co se staram. Koukala jsem jako puk. začala mě poučovat že takovédle věci se neříkají, že jsem jí skazila celej den a že se jen hádala. a její rodina na to má zdřejmě stejnej pohled. fakt nevím jestli to bylo tak nevhodné jestli jsem teda divná já nebo ona. Hlavně se to ve mě vaří že bych jí toho chtěla hodně říct a nevím jestli mám. Sama mě totiž do života káže a já jí nechám mám svou hlavu jen jí vyslechnu co si myslí a já si myslím své. Moc vám děkuji za nějakou radu.

mat.scudder
24 příspěvků 10.06.15 16:03
Andrea

Milá Andreo,
možná se zas tak moc nestalo…Tys vše myslela dobře, jenže kámoška je naštvaná ( primárně pro to, co její partner udělal) a potřebuje si to na někom vykompenzovat. Tak to ber. Zkus tomu dát časový odstup a nadhled. Je pravděpodobné, že sama uzná, že kapku ujela a přijde. Rozhodně není dobrý nápad řešit něco v afektu.

Andrea34
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.15 09:55

Zdravím. A moc děkuji za názor. Mluvila jsem s ní uplně v klidu a ona mě jen vysvětluje, že se to nedělá, že takovádle pravda se neříká jak se pak má cítit mezi lidma když to ví že jí takhle drbou. Najednu stranu jí chápu, ale na druhou stranu to vnímám uplně jinak. Mě je jedno kdo si co myslí hlavně že já znám pravdu a jsem ráda za to že mám kolem sebe pár kamarádu kteří se mě jí nebojí říct. Nikdy jsem se na kamaráda takle nenaštvala, protože jsem věděla že to myslí dobře že mě chce uchránit nějaké bolesti a připravit na to co muže následovat. Prostě ona to má hozené uplně jinak nechce nic vědět, aby jí to nebránilo v normálním chovánim. je to zvláštní, ale zjištuji že je víc lidí kteří raději žijí v nevědomosti. :nevim:,ale snažím se to pochopit a tolerovat nikomu už pravdu neřeknu a bud dělat že nic nevím asi to ted tahle doba vyžaduje :roll:

Andrej44
3 příspěvky 07.07.17 20:52

Ahoj ešte sem chodíš? Mám podobný prolém a chcem o tom hovoriť. Ak máš záujem, môžeš napísať na jan. f@azet.sk. Prípadne aj iní ľudia môžu napísať.

Andrej44
3 příspěvky 07.07.17 20:52

Ahoj ešte sem chodíš? Mám podobný prolém a chcem o tom hovoriť. Ak máš záujem, môžeš napísať na jan. f@azet.sk. Prípadne aj iní ľudia môžu napísať.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek