Bypass žaludku - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sardalova
2 příspěvky 17.01.11 22:27
bypass žaludku

Je mi 47let, jsem obézní a byl mi nabídnut bypass žaludku, po tomto zákroku bych měla zhubnout, zbavit se diabetu, steatozy jater a vysokého krevního tlaku. Prosím o zkušenosti ostatních, kteří tento zákrok mají za sebou. Díky za zkušenosti. :lol: 8-o :roll: :potlesk: Sardalova

Reklama

Reklama

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 18.01.11 13:35

skvělý a který pitomec vám toto natlouk do hlavy?…
jediné co tak možná tak zhubnete nic víc, diabetes neboli cukrovka - to je nemoc nevyléčitelná, kord ve vašem věku…steatosa jater se dá vylečit i bez bypassu a hypertenze neboli vysoký krevní tlak - tak toho se taky nezbavíte bypassem žaludku, ten kdo vám tím okouzlil hlavu vás pěkně dostal…nechte si udělat bypass - ale jen po něm zhubnete - chirurgicky..

sardalova
2 příspěvky 18.01.11 16:52

Měla jsem z té doktorky ten samy pocit, že je to poze reklamní trik a nešlo mi to logicky do hlavy. Nejsem doktor, ale připadá mi to padlé na hlavu a z jejich reklamního letáku to také vyplývá, že je to jiná forma bandáže žaludku. Díky za názor Peťa

Dr.House
622 příspěvků 18.01.11 18:54

no, letáky jsou od toho aby pozdrřeli a nachytali co nejvíc hlupáků…nic proti..

ona se udělá bandáž žaludku - je tam určité procento komplikací, a hlavně nezhubnete hned, budete na dietách do konce života…ale vysoký TK, steatosu a diabetes mellitus vám to opravdu nevyléčí..

sukovka  24.05.11 09:16
bypass

Dobrý den jsem asi 1,5 roku po operaci „bypass žaludku“ před operací jsem měla vysoký krevní tlak a cukrovku. Dnes mám dole 42 kg, cukrovku ani vysoký tlak nemám. Cítím se velice dobře. :-)

sukovka  24.05.11 09:19

Ale vyléčí jsem toho důkazem. Nastudujte si o tom víc „pane doktore“

sukovka  24.05.11 09:21

http://www.chcizhubnout.cz/…icky-bypass/

Kuldovka  18.01.12 23:51
blbost

Jsem 6 let po operraci - tedy skoro 7 - bypas žaludku - předtím sem měla bandáž žaludku - po 3 letech po zánětu jícnu bylo nutné bandáž zrušit. Moje výchozí váha byla 157 kg. Po bandáži jsem zhubla cca 50 kg za 3 roky - ale vzhledem k zánětu ji museli odstranit. Za další 3 roky jsem přibrala opět 30 kg. Jediná možnost byl bypass žaludku. Výchozí váha u bypasu v roce 2005 byla 125 kg - po 7 letech - bylo to dřív ale držím si to stále - mám 69 kg. Bez jakýchkoliv problémů.Žádné zdravotní potíže - tlak, cukrovka, otoky, deprese - prostě pohodička… :lol: - jen ta kůže je mi nějak velká a nemám finance na její zmenšení - ale dobré oblečení vše zakryje - a obdiv známých a přátel opravdu stojí za to. :lol: Kdyby mě ošem viděli bez oblečení - nevím, nevím… tak ráda bych si dala kůži zmenšit - ale bohužel - pojišťvna asi nezaplatí :)

Terull  26.03.13 09:11
-????

Ženy, je mi 24 vážila jsem vždycky kol 70-80 kg ale během těhotenství jsem přibrala 40kg a jsem přes rok po porodu a není dole ani gram! Diety, cvičení a ani hladovka nic!!Přemýšlím nad zákrokem..Je to rozumné??Udělají mi to? Platí se něco atd… ;)

Mirka0101  04.08.13 14:27

Dobrý den, prosím Vás, diabetes i vysoký TK souvisí téměř vždy s obezitou!! Jsem zdravotní sestra a mohu potvrdit, že většina pacientů se úpravou váhy opravdu zbaví těchto potíží. To není reklamní trik, ale realita..

veverkare  25.05.14 20:54
Vy jste pitomec

Vy jste pitomec. 8let po bypassu a nemám vysoký tlak, cukr v normě, ze 135 kg mám 70 zhubla jsem to za 4 první měsíce a váha stále drží. Nebolí mě nohy, klouby, páteř. Doporučuji všemkdo ještě váhají. Žádné komplikace vědět to dřív, nemusela jsem se trápit blbými dietami a platit spousty pilulek na hubnutí

pomooooooc  02.06.14 00:08

Dobrý den jsem zoufala chci se svojí váhou něco dělat ale nevím kam se obrátit na pomoc… Ostrava a okolí

Tojesnadjedno  15.12.14 14:52
kůže

Po tak velkém váhovém úbytku máte nárok na plastiku kůže - abdominoplastiku, kterou vám uhradí pojišťovna. V Motole například to dělají. Informujte se u svého obezitologa, nebo se přímo obraťte na ambulanci plastické chirurgie například v tom Motole.

meryhej  02.02.15 16:10
Díky Bohu

Díky Bohu za bypass žaludku. Váha dolů 60kg, bez inzulínu, kočka v 60 :potlesk: :potlesk: :potlesk: letech, žádné udýchané bolesti, díky Bohu(4 roky po zákroku v Ostravě)

Ronina
6 příspěvků 07.03.15 16:29
čekatelka

Lidi…děkuji za podporu moc mi pomohli vaše zkušenosti…Já 41.let vysoký krevní tlak, diabetes, rozbitá páteř…utrpení přežít každý den, váha 115 kg…
30.března nástup 31.března operace…prosím a modlím se ať vše dopadne dobře tak jako u :andel: vás

Ronina
6 příspěvků 07.03.15 16:29
čekatelka

Lidi…děkuji za podporu moc mi pomohli vaše zkušenosti…Já 41.let vysoký krevní tlak, diabetes, rozbitá páteř…utrpení přežít každý den, váha 115 kg…
30.března nástup 31.března operace…prosím a modlím se ať vše dopadne dobře tak jako u :andel: vás

Meryhej  07.03.15 16:57

Držím palce, věřím v to dobré a přeji jen zdraví a pohodičku!

Ronina
6 příspěvků 07.03.15 22:54

Děkuji…doufám že bude vše dobré tak jako u vás…taky jste se asi bála že??? :roll:

Meryhej  08.03.15 13:54

Nooo, nemohu říci, že jsem se tak bála. Touha po vyřešení mého celoživotního problému byla větší. A potom, čeho se bát? Těšte se, ty změny jsou darem neskonalým. Nejen že budete sama se sebou spokojená, ale budete si kupovat krásné oblečení, všichni budou zírat a co bylo nejlepší? Zdravotní stav!!!Bez inzulínu, tablet na dýchání, opruzenin, hrůzy z každého schodu, či kopce.To stojí za tolik strachu, ne? Nebojte se, lékaři vědí co a jak! Papa. M :mavam:

Ronina
6 příspěvků 08.03.15 16:25

Moc děkuji za podporu…beru to také tak…naděje…jinak bych se pod narkozu tak nehrnula…Děkuji, jste zlatá ;)

Meryhej  08.03.15 17:38

Chcete vidět můj rozdíl? meryhej@seznam.cz
:lol:

Ronina
6 příspěvků 09.03.15 07:22

Dobrý den, ano určitě chci…děkuji

vasenka
1 příspěvek 09.02.16 11:35
odpoved

DOBRY DEN, muj strach z teto operace byl mensi nez touha po zhubnuti. Kdybych mohla tak to rozhodnuti zmenim. Při operaci se něco prihodilo a bojovala jsem o život 4× do tydne na operacnim sale pul roku v umelem spanku rok stridave ARO a JIP nakonec 15mesicu v nemocnici. A ochrnula jsem na cele telo. Jejich prehnanou peci mam velkou proleženinu na zadech jinak jsem ji mela na noze hlave a dokonce mi chybi i kousek ucha prej tam byla taky. Budte všichni radi ze Vam to dopadlo dobře VENDY

Rolandoo  10.03.16 02:33
Zhnubnout

Ahoj je mi 33 mam 130 kg vysoky tlak a hrozi mi i cukrovka. Co mi podle Vas doporučite. Sám to nedokažu. Dekuju za každou radu

drak121  21.03.16 11:12
kolik to stojí

Dobrý den, zjištuju informace pro manželku a zajímalo by mě kolik to stojí. Manželce je 33 a po porodu jí zůstala váha asi 120kg-můj odhad. Děkuju všem za info :mavam: :mavam: :mavam:

Vladka078  09.05.16 09:53
reakce na "kuldovka - blbost"

Dobrý den, slyšela jsem, že by to pojišťovna proplatit měla, když se jedná o takové zhubnutí po této operaci. Zkuste se na to zeptat, za zeptání nic nedáte. Já jsem po baypassu žaludku pár týdnů, zatím s tím bojuji. Nejhorší je, že jsem byla zvyklá pít denně min. 2litry a teď mi to nejde. :( Doufám, že se do toho brzy dostanu a budu ten režim brát jako rutinu. Teď je pro mně nejdůležitější dát se do kupy, protože v červnu odlítáme s manželem na docela náročnou poznávací dovolenou trvající necelý měsíc. Vzhledem k tomu, jak jsem na tom teď si to nedokážu představit a mám z toho strach. Bude to hodně moc chození a budou tam i časové posuny. Každopádně přeji všem, kdo se rozhodnou pro tuto operaci, pevnou vůli a zdárné hubnutí.

Vladka078  09.05.16 09:56
reakce na "kolik to stojí"

Dobrý den, tato operace je zdarma. Dělá se u lidí, u kterých selhalo vše ostatní a jejich nadváha je život ohrožující. Záleží na tom odkud jste, ale na internetu určitě najdete plno lékařů ( dobrých lékařů ), kteří tuto operaci dělají.

dodko HE  14.05.16 22:29
odbornici,,,

Dobrý den. Mam 47,140kg, 8rokov po bandazi zaludka a som pevne rozhodnuty pre bypass zaludka. Viete mi poradit kde to operuju popripade kontakt… Zatial som zistil ze to robia v dolnom kubine s 15 rocnou praxou… dakujem

katkaruz  03.06.17 18:22

Kolik stoji ten zakrok?,mam 125kg v 18ti telech a bojim se ukaovat… Myslite ze to pojistovna zaplati? Zkousela jsem diety a tak ale nejde to

Lucia Jančová  13.07.17 11:54
Bypass žaludku

Dobrý den, chcem sa spýtat kolko musim vážit aby som mohla na Bypas žaludku… diky za odpoved

Leona. L  30.07.17 11:46

Dobrý den, je mi 25 a vážím 94 moje bmi je 34.53 což je dost. Nemám silnou vůli na to abych držela dietu nebo hladovku. Měla bych šanci dostat se na bypass žaludku?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama