Redukce váhy přírodní cestou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jan.hnizdo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.10 11:04
Redukce nadváhy přírodními vitamíny

Pěkné dopoledne! Mám problémy s nadváhou a prý to umí docela dobře redukovat přírodní vitamíny, které prosím?

Reakce:
Dr.House
622 příspěvků 24.9.10 20:29

B12+ vit. C

jan.hnizdo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.10 10:47

Děkuji Vám za kvalitní odpověď.

Tom69
172 příspěvků 7.11.11 18:38
Redukce váhy přírodní cestou

Ahoj, bylinky a vitamíny jsou nesporně prima, aspoň nedostanete chřipku. Na hubnutí přírodní cestou Vám mohu doporučit přípravek Gary Fisher Paragon 29er, je vyzkoušený a opravdu funguje. Užívá se dle chuti, ideální je tak čtyřikrát týdně. Tom

Filinka Židenice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.17 20:15
hubnutí

Důležité je, co jíte. Já si nechala sestavit jídelníček na míru od odborníků ze Světa zdraví a jakmile jsem dodržovala nastavený jídelníček, váha šla pomalu ale jistě dolů. V podstatě jsem nikdy neměla hlad, jedla jsem pravidelně a dle pokynů, tak jak mi poradila poradkyně ze Svět zdraví.

Barča Kyjov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 22:02

Je třeba hubnout přirozeně, aniž by ste necítili, že hladovíte. Ale hlavně vynechat některé potraviny, na které jste byli léta zvykklí a nahradit je něčím jiným a jíst hlavně pravidelně a pude váha dolů. O mě se stará výživový specialista ze Světa zdraví, pravidelně mi změří mé výsledky na speciálním přístroji a to mě motivuje v hubnutí pokračovat. Je úžasný, moc mi pomáhá.

Denisssssa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.18 21:57

Já taky vypadám hrozně, že už jsem se muselaq obrátit na někoho, kdo bude mít nade mnou dohled, hlavně teda nad mými kily. Svěřila jsem se do péče jedné výživové poradkyni ze Světa zdraví a jsem s jejich službami ohromně spokojená. Dělá pro mě maximum, aby mě i hubnutí bavilo a šly ty kila dolů.

Ramka 78
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.18 14:08
hubnutí

Já zhubla taky díky vyváženému jídelníčku. Po vstupní základní diagnostice ve Světě zdraví jsem se rozhodla svěřit výživové poradkyni a ta se o mě půl roku starala. Díky tomu, jak mi sestavila jídelníček, se mi podařilo zhubnout 15 Kilo. Nemusela jsem držet žádné drastické diety, polykat nějaké prášky, jen jsem jedla to, co jíst mohu a nejedla to, co mi škodí v hubnutí. Hubla jsem sice pomaleji, ale za to mám pryč skutečný tok z těla, nejen vodu, takže se jojo efekt nedostavil

Nikol31
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.18 11:35

Přírodní cestou a jíst nějaké tabletky? Pro mě přírodní cesta znamená, trochu zdravější jídelníček a trochu toho pohybu. Jídelníček jsem si nechala udělat ve světě zdraví, pak koupila běžecké boty a začla běhat.. kila jdou dolů a nic jiného do sebe ládovat nemusím :)

Váš příspěvek