Cvičení kalanetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sonik1977
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.10 19:39
jak zhubnout silná vnitřní stehna?

Ahoj, zdravím všechny :)

potřebovala bych poradit se zhubnutím silných vnitřních stehen a pasu, které jsem nabrala po ant. injekcích depoprovera. Svaly sice mám, ale jakmile chci posílit stehna tak se mi sval zvětší a je to ještě horší… s břichem mám problém posilovat, jelikož po porodu dvojčat mám rozstoupený sval na břiše a cvičení bývá často bolestivé…momentálně mám 63kg na 159cm, před tehotenstvím jsem měla 50kg a po porudu 52kg, dodnes se mlátím do hlavy, že jsem naletěla na dobrou :( radu gynekologa…hormony, jsou hold hormony!
Poradíte mi?

Reakce:
ajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.10 19:30
mozno pomôže kalanetika

Ahoj Sonik1977 čítala som o tvojom probléme…ja mám teto problém od puberty,tiež po liekoch, ktoré som vtedy musela užívať.
Celý život si dávam na postavu pozora dá sa povedať, že mám jedálniček upravený…menej tukov a sladkosti iba občas. Keď sa mi narodili deti, tak som mala viac kíl, než som chcela mať. Náhodou som sa dostala na hodiny kalanetiky. Je to velmi jemné cvičnenie s velmi dobrým efektom. Ak je v tvojom okolí možnosť si ísť zacvičiť kalanetiku, tak to skús.

sonik1977
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.10 20:20
jak zhubnout silná vnitřní stehna

Zdravím Ajko :)

moc si cením tvé odpovědi, hned se mrknu jestli v okolí něco najdu a půjdu se na tu kalanetiku podívat :)
Díky moc…
Zdraví Sonik :-)

Novak4566
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.22 15:11

Zdravím, také jsem zkoušela kalanetiku a mohu říct, že mi z části pomohla. Podle mě se ale jedná spíše o cvičení, které vám pomůže posílit povolené svaly a na hubnutí tedy nějaký velký vliv nemá. Pokud chcete opravdu zhubnout doporučuji si dávat pozor na to, co vaříte v kuchyni a pustit se do nějakého sportu jako je běh nebo rychlá chůze.

Váš příspěvek