Bulka v prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Jean 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.13 18:22

Dobrý den, když se chce bulka vysát, jsme pod narkózou?

Jean 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.13 18:27

Dobrý den, když se chce bulka vysát, jsme pod narkózou?

Karel1251
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.13 13:39

Taky bych rád věděl, jde ta bulka vysát? A nebo když tam máme jen tuk nebo něco takového, jde to oddělat??

erin39
2 příspěvky 21.06.13 08:47

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat na bulku v prsu. Nahmatala jsem si v dolní části pravého prsu, jako by na žebru. Mám malá prsa. Byla jsem u lékaře a ten mě posílá na sono prsu, jelikož jsem na mamograf prý moc mladá- 39 let. Bulka je tuhá asi 2×2 cm nebolestivá, jen to trochu píchalo při vyšetření a je bez fixace kůže. Umíte mi k tomu říct něco bližšího? Jsem úplně ko z toho zjištění. Děkuji L.

erin39
2 příspěvky 21.06.13 09:25
Vzkaz pro Bábinu.

Prosím Vás mohla bych k Vám na soukromé stránky. Jelikož jsem nová nechce mě to tam pustit. Děkuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.13 20:27

Dobrý den, jmenuji se michal a chci se zeptat, jestli jde to co je v tom prsu něják dostat ven. Je to jen malý nebo je to chirurgický zákrok? nezůstane mi ta věc furt v prsu a nebudu to mít tak velké nebo snad jo? :(

horokoch
2 příspěvky 02.08.13 18:25
Vzkaz pro bábinu

Ta mast se jmenuje viperoderm a vubec nezabírá, myslel sem, že to aspon po tom trochu splaskne na nějákou dobu. A nic :( Jo a prosím odblokujte si mě. Prosím, potřebuju se vás ještě na něco zeptat prosím.

Slečna Fyziková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.13 16:26
Bolest v levémprsu

Dobrý den asi tak půl roku mě bolí a píchá v levém prsu.
Před týdnem mě bolelo docela už dost celý den a dneska jsem si pod prsem nahmatala bolestivou bouličku. může to být cysta? K doktorce se bojím

miki12345
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.13 14:57

Dobry den, vcera jsem si v pravem prsu nahmatala tvrdou bulku. Vubec neboli.Je mi 23.Muze jit o rakovinu? Dekuji

kmotra
115 příspěvků 20.09.13 06:07
Dobrý den,

O rakovinu jít nemusí. ale raději ihned k lékaři. Ten určí další postup léčpy- sono atd. Ostatní jste si přečetla tady v diskuzi. :)

Týna69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.13 20:51

Dobrý den je mi 14 let a mám hrozný strach nahmatala jsem bulku v prsu vytéka mi z toho něco bíleho, tuhého mam strach a bojim se.. :,( mohly by jste mi prosím poradit co to je? Na dotek to nebolí, jen když si to více zmáčknu. Prosím odepiště mi :,(

klobasnik
1 příspěvek 08.10.13 12:35

Dobrý den jsem chlap je mi 17 let mám též bulku ocitla se mi před 14 dni když ji zmáčknu tak bolí a teče z toho bíla voda tak cse chci optat jestli neví co to je ve čtvrtek jdu na ultrazvuk tak jsem zvědav děkuji vám za odpovědi

Vlasta Hany
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 14:02

Dobrý den :)
holky poradte mi prosím… Dnes jsem byla na vyšetření a našli mi bulku, kterou když doktor nahmatal a zmáčknul,, tak hrozně bolela, ale jinak o ní nevím. Šla jsem tam z důvodu že mám něco na děl. čípku a čekám na výsledky. Moje mamka měla nezhoubný nádor v prsu a babička rakovinu děěložního čípku.
Mám děti 8 a 4 roky. Kojila jsem oba do půli roka a u druhého mi teklo mlezivo ještě nedávno právě z toho pravého prsa kde mám tu bulku..
Myslíte že to bude vážně? 5.11. jdu na ultrazvuk, tak se bojím… :(

Hanny12345
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.13 20:42
Bulka v prsu

Dobrý den, je mi 19 a našla jsem si v prsu před 2 měsíci bulku která se při menstruaci zvětší a je víc hmatatelnější. Pár dní po menstruaci se bulka zmenší, ale stále je hmatatelná. Chtěla bych poradit jestli to nic není nebo bych měla navštívit lékaře.

bařenka19
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.13 21:42

Dobrý den, mám dotaz. Je mi 19 a v obou prsech mám velké tvrdé útvary jako malý talířek. Nebolí to. Mám je tam uz pár let a jsou pořád stejně velké. Také mám celou dobu vtažené bradavky. Nevíte co by to mohlo být? :-)

brigetka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.14 12:52

Dobrý den před deseti dny mne začalo bolet levé prso s tím že asi tři dny na to se objevila malá bulka která hodně bolí… Za čtyři dny jsem objednaná na ginekologii ale na dnešek mi přibila další bulka a bolest je větší 8o mám panykařit a jed na pohotovost a nebo čekat na prohlídku ještě čtyři dny? předem děkuji za odpoved :mavam:

moonisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.14 21:58

Dobry den vsem… Dnes me zacalo bolet v horni casti praveho prsu(asi jako solidni modrina) a behem asi hodiny se mi udala tvrda bulka… Asi jako pingpongovy micek.. No… Mozna o neco vetsi ale to nehraje roli… Boli to a jelikoz kojim velmi neposedne rocni ditko je to velmi neprakticke.. Je nejaka moznost jak se te bolesti zbavit nez budu moci k lekari? A o jaky druh bulky se jedna, ze se vyskytla takhle z cista jasna? :nevim:

LuziDeLuca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 17:14

Dobry den, jsem ten samy pripad. V prsou mam bulku od jakziva. Myslela jsem, ze je to normalni. Ale pomalu uz to bude mesic a obe prsa me boli. dokonce se mi zvetsily. Je mi 22 let..

Alžbětka 1105
1 příspěvek 22.10.14 12:25
2 bulky v pravém prsu 1 cm velké

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestly bulky, které mám v pravém prsníku cca 3 roky, mohou být rakovinotvorné. Moje mamka to také měla a umřela brzy ve 36 letech. Mám strach, ale ono mě to někdy jenom pobolývá, ale hodně málo. Děkuji za rady. Přeji hezký den.

kubelkovakamila
9 příspěvků 12.03.15 11:07

Jste statečné :potlesk:

lenkaposkalova
9 příspěvků 12.03.15 13:32
@Alžbětka 1105 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestly bulky, které mám v pravém prsníku cca 3 roky, mohou být rakovinotvorné. Moje mamka to také měla a umřela brzy ve 36 letech. Mám strach, ale ono mě to někdy jenom pobolývá, ale hodně málo. Děkuji za rady. Přeji hezký den.

Mohou, ale nemusí být, určitě bych zašla za doktorem a na mamograf.

Martinamimi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.15 19:56
cysty v obou prsou

Dobry den, prave ted jsem prisla z mamogramu a ultrazvoku kde me nasli v obou prsech cysty v leve 4 cm, v druhem mensi a to bylo vse co udelali, rekli mi ze to telo za chvili vstreba zadnou tekutinu z toho nevzali, nevim jestli se s tim mam spokojit, diky za odpovedi

ramada1
1 příspěvek 01.08.15 08:20
taky bulka

Zdravím milé statečné ženy a připojuji se také s bulkou. Předminulý týden, po návratu z dovolené od moře, jsem si nahmatala bulku. Rozhodne výsledek biopsie. Na sonu nález dvou ložisek jedno 15mm a druhé 8mm se závěrem BIRADS 4b. Před 3,5 měsíci na MMG nic nebylo. Je možné, že by to za tak krátkou dobu vyrostlo a bylo to zhoubné? Jsem čím dál neklidnější. Děkuji za názory a obdivuji Bábinu, že má takovou trpělivost odpovídat na dotazy - jste úžasná. Ještě doplním, že je mi 50let a jsem po hysteroktomii.

lemara
1 příspěvek 17.02.16 10:35
hledám Bábinu

Dobrý den, moc se tu nevyznám. Jsem zaregistrovaná, ale nemůžu nikde najít Bábinu a její obálku, abych se k ní mohla dostat. Procházím léčbu rakoviny prsu a potřebovala bych poradit. Jaké bylinky, doplňky stravy pomáhají a čemu se vyhnout. Děkuji za pomoc.

Jiřinahavelková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 10:21

Holky nebyla jste některá na plastice náhodou? můžete mi popsat pocit po tom?

Hanasadenova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 10:31

Já jsem měla úžasný pocit po operaci, povedla se přesně podle představ, navíc jsem si před operací objednala pumpičku, která mi pumpovala analgetikum přímo do rány, takže se mi to krásně a rychle zahojilo.

Janakalabova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 20:40

Něco takového existuje? jak to přesně funguje? a hlavně kolik to tak stojí?

Hanasadenova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 07:14

Ano stačí zajít do lékárny, kde ji za 4 tisíce korun objednáte, není na tom nic, stačí se zeptat své doktorky.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek