Nádorové onemocnění prostaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vít
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.09 20:04
Nádorové onemocnění prostata

Jaké jsou příznaky nádoru na prostatě? Co je signál k tomu, abych šel k lékaři? Podle čeho se diagnostikuje a jak se léčí? Slyšel jsem, že se nádor na prostatě ani nemusí nijak projevit…

Reakce:
darack
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.09 20:24
nádor na prostatě

je to jedna z nějčastějších příčin úmrtí na nádorové onemocnění u mužů!!

peter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.09 15:59

rakovina prostaty se projeví problémy s močením až ve svém pokročilém stádiu

irča
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.09 00:12
Prevence je základ

proto by muži starší 50 let měli s prostatou chodit na preventivní prohlídky

terslova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.09 23:27
OK TAU

da se toho zbavit: ok tau přírodní přípravek, znám bohatou zkušenost s tím. pište:

xromi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.09 18:35
prostata

Dobry den, mohla by jste mi prosim poslat nazev pripravku a kde ho sezenu <
dekuji Romana

Kodl7031
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.14 11:41
karcinom prostaty

Měl by jsem zájem o vaše zkušenosti s OK TAU. Mohl by jste mně, prosím, kontaktovat?

peterja620
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 09:29
Vyléčil jsem si prostatu
@Kodl7031 píše:
Měl by jsem zájem o vaše zkušenosti s OK TAU. Mohl by jste mně, prosím, kontaktovat?
mordyjondy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.15 10:32

Neblbněte chlapi, nepodceňujte obtíže s prostatou!!!
Popíši Vám svůj příběh. Byl jsem a cítil jsem se relativně zdravý, bez jakýchkoliv obtíží. Při preventivní prohlídce (po 50 letech věku) mi našli v krvi vyšší hladinu PSA (16), až teprve při třetí punkci (odběru vzorku z prostaty) mi našli zhoubné buňky - následovala radikální operace, která mi s velkou pravděpodobností prodloužila život. Během absolvování různých vyšetření a pobytu ve zdravotnických zařízeních musím říci, že při prvních příznacích problémů s prostatou je největší pitomost sáhnout po rádoby lákavě reklamou podpořených přírodních preparátech. Tyto preparáty (jakékoliv) Vám příznaky zakryjí zmírněním obtíží, ale zhoubné bujení stále pokračuje a Vy až zjistíte, že přípravky již nezabírají, přijdete k lékaři příliš pozdě a budete chtít od něj zázrak. Mnohým mužům rakovina měla čas se dát do oblasti kostí a naděje na vyléčení tím pádem klesají k nule. Skutečně neváhejte a nestyďte se přijít při prvních příznacích k lékaři, který Vám zpočátku skutečně může radikálně pomoci, ale v pokročilém stádiu nemoci, může být i špičkový odborník bezmocný. Většina takto postižených mužů zjistila, že díky reklamou zvláště televizní podpořené přípravky je připravily nejen o peníze, ale vlastně i o jejich zdraví. Těžko se tomuto věří, ale je to skutečně tak. Víte, jak se obdobným přípravkům říká mezi skutečnými odborníky - sračky! Zkuste se zamyslet jako lidi a ne jako reklamou zmanipulovaní ztroskotanci, vyplatí se to.

Vanda Petrovičová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.15 11:05

Přírodní přípravky nejsou moc podporované, ba naopak (spoň ne ty funkční..). Jak přírodní medicína tak klasická má něco do sebe. Záleží na zkušenosti. Zvládla jsem překonat rakovinu prostaty i vaječníků u dvou klientů. Za pomocí chemoterapie a detoxikačních preparátů. Velmi záleží na tom v jakém je rakovina stádiu a na síle organismu a imunity. Příčina rakoviny je v oslabených játrech které ovládají protinádorovou imunitu. Nemusí být zjistitelné lékaři. Stačí aby něco v játrech pracovalo jinak. Je možné zvládnout rakovinu i jen přírodními preparáty ale to chce veliké zkušenosti a opravdu propracovanou detoxikační metodu. Zatížení organismu toxiny a snížená funkce jater a imunity je pravá příčina toho, proč někdo rakovinu má a stará se o sebe a někdo nemá a přitom kouří a pije. Nejvíc ale psychika, tzn. sebeobviňování, agrese namířená proti sobě..

Vanda Petrovičová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.15 11:11

Prevence je detoxikace jater a pohlavních orgánů u mužů..

Vanda Petrovičová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.15 11:14

Hodně lidí má za to, že rakovina je nepřemožitelná, ale není to tak. Příčina rakoviny je extrémní zatížení toxiny a namířená agrese proti sobě. Takže řešením je odpuštěním a detoxikace. Jsem detoxikační terapeut tři roky a zachránila jsem dva životy. Myslím, že tohle může říct málokdo..

Kreespo
1 příspěvek 9.8.15 20:35

Dobrý den, mám dotaz jestli nemá někdo zkušenost s léčbou rakoviny kosti..Jedná se o tchána, který onemocněl rakovinou už před 10 lety, ale bylo mi řečeno, že někdo Rakovinu vyléčil pomoci pití čističe do bazénu a že nějaký profesor mu jen naplánoval dávkování..Zdálo se mi to divné, ale jelikož ten člověk žije a nemá žádné problémy a je vyléčený tak by mě zajímalo jestli někdo takového profesora nezná nebo jestli to někdo už nevyzkoušel také..Ten dotyčný už neví kde to našel…Vím to pouze od kamaráda, a jeho je to švagr..předem děkuji za jakoukoliv informaci..

petraukulele
16 příspěvků 26.8.15 11:35

Když memu manzelovi zjistili rakovinu prostaty, tak jsme radeji zvolili setrnejsi zakrok a to protonovou terapii-ozari totiž pouze nador a zdrave tkane v jeho okoli jsou ozareny minimalne. Manzel potom nemel zadne komplikace a hojeni bylo v poradku.

matej.mark
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.15 12:03
petraukulele

Předpokládám, že jste byli tady v protonovém centu v Praze..? Právě mému strýcovi to zjistitli taky, a taky tam byl na léčbu. Ted už je zdravý, už jenom kontroly. Všem co tuhle strašlivou zprávu zjistili doporučuju web **** je tam všechno, co by se vám mohlo hodit.

Editováno adminem 28.8.2015 12:42 - odstranění odkazu

petraukulele
16 příspěvků 27.8.15 11:29
matej

Ano ano presne ty protonovebojovniky myslim. A mel strycek nejake komplikace? My jsme byli s manzele prekvapeni ze se vse obeslo bez nejakeho velkeho omezeni a zdravotnim nasledkum.

matej.mark
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.15 16:36
petraukulele

Problémy se naštěstí vyhly. Ve srovnání s klasickou léčbou je to opravdu nejlepší řešení

puclik88
42 příspěvků 21.9.15 11:17

Dobry den, ano muj znamy tuto lecbu protony také podstoupil. Je pravda ze je o hodne setrnejsi nez je lecba normalne fotony. Je tam vysoka sance na zachovani potence a zareni je zamereno především jen na nador a tak tim netrpi věci okolo-mocovy mechyr-konecnik.

matej . mark
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.15 11:20

Škoda, že takové dobré odkazy, ve kterých se lidé doví něco o problému mažou, tak si to musíte najít přes vyhledávač

ciklista
1 příspěvek 15.3.16 17:20
Prostata.

Hezký den že něco není vpořádku jsem přišel zcela náhodně, začal jsem být unavený a začali teploty poměrně vysoké tak mi doktorka nasadila léky že mám angínu ale po třech dnech jsem nemohl jít na malou stranu tak mě poslala k urologovi a ten mi tam něco našel vzal krev a potom biopsii a bylo to jasné měl jsem 6,2 PSA tak jsem šel na operaci ale ikdyž mi říkali že tam skoro nic nemám tak tam asi něco málo zůstalo tak jsem šel na ozařování ale ani to nějak nepomohlo, momentálně začínám sedmý rok života po operaci ale beru hormonální lečbu ale ta taky pomalu přestává zabírat tak mi nasadili ještě léky v tabletách a jestli to nezabere tak jdu na odstranění varlat no a jestli ani to nezabere tak bude asi konec, mám sice jenom 70roků ale odcházet se mi nechce, komu ba se taky chtělo. Zkoušel jsem taky dovíjaké preparáty ale je to vyhazování peněz. Přeji všem brzké uzdravení. :D

Váš příspěvek