Bolesti zápěstí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Skodovak14
1 příspěvek 05.07.18 10:55
Bolesti zápěstí

Dobrý den, jsem po operaci syndromu karpálního tunelu na pravé ruce:)
Před půl rokem mi začli stejné problemy na levé ruce, objednal jsem se k paní neuroložce, ta mi udělala vyšetření na karpální tunel(EMG) z negativním výsledkem..Problemy stále pokračovali a tak jsem psal paní neuroložce e-mail s tím že mě zápěstí bolí furt stejně jako tomu bylo na pravé ruce, zda mi doporučila co s rukou mám dělat a zda by bylo možné mi udělat nové EMG, paní doktorka mi odepsalaa, že se patrně bude jednat buď o zánět šlach nebo zánět kloubů, že mám navštívit chirurga nebo ortopeda a že mi vyšetření neudělá že když se o syndrom karp. tunelu nejadnola před tím půl rokem, tak že se o něj nebude jadnat ani ted!! :)
Byl jsem tedy u chirurga a ten mi řekl že se jedná o SYNOVITIDU LEXORU LHK a dal mi ortezu a PN na týden, ruka mi bolela furt stejně..Po týdnu jsem byl na kontrole a doktor mi dal tedy Nimessil a že mam přijít zase za týden(9.7), ruka mě bolí méně ale furt to neni ono(bolest ukazováku a prostředníku, kloubů+ztuhlost dolní části zápěstí a občasné bolesti do palce, jako by mi někdo rejpal nožem)..Chtěl bych se tedy zepta t co mám s rukou dělat dále a zda mohu jít k neurologovi na doporučení chirurga nebo si toto vyšetření u neuroložky mam zařídit sám??Nebo zda mám navštívit třeba ortopeda??? Děkuji za případné odpovědi:)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek