Bezlepkové potraviny - eshop

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1Leo1
1 příspěvek 11.6.18 15:45
Bezlepkové potraviny - eshop

Zdravím všechny, znáte nejaký spolehlivý eshop na bezlepkové potraviny? Zatím se v tom moc nevyznáml a budu fakt vděčnej za jakýkoliv tip, díky.

Reakce:
Frantaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.18 15:00

Tak na takovouhle otázku se opravdu těžko odpovídá…Záleží na tom, co přesne hledáš. Ja kupříkladu cukrovinky kupuju tady: https://eshop.celita.cz/…eve-40g.html (chutnají stejně dobře jako ty klasické :D ) Ale je toho opravdu hodně, musíš skusit.

And.andrea
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.21 06:45

Před týdnem zjistili manželovi alergii na lepek, takže začínám zjišťovat, co může a nemůže jíst. Teď mám z toho spíš obavy a vlastně nevím, kde pořádně hledat.

Lukasvrchalek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.21 08:52

Já jsem na tom byl docela podobně. Před pár měsíci mi zjistili intoleranci na lepek, takže jsem musel totálně překopat svůj jídelníček. Bohužel nějaký jednoduchý návod neexistuje, musíte zkoušet různé alternativy a taky to záleží hodně na tom, co manželovi chutná. Já jsem třeba díky své dietě začal zdravěji jíst a objevil jsem kimchi, které je velmi zdravé a hlavně bezlepkové.

And.andrea
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.21 02:30

A co je kimchi? To vůbec neznám…

Lukasvrchalek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.21 09:23

Kimchi je salát z kvašené zeleniny, který je pikantní a křupavý. Díky fermentaci je bohatý na probiotika, takže má velmi dobrý vliv na zažívání. Také je výborný jako prevence rakoviny tlustého střeva. Zkuste se podívat na stránky https://www.kimchiclub.cz/ , tady si můžete kimchi koupit a také tam mají recepty s kimchi.

Valis46
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.21 20:26

Možná jsem trochu staromódní, ale nakupování potravin přes internet mi pořád nějak nevoní. Podle mě není nad to si jídlo nakoupit v normálním obchodě. Pro bezlepkové věci hodně chodím do zdravé výživy, ale poslední dobou se dají sehnat i v klasických supermarketech. Hlavně například v Lidlu. Pravidelně sleduji jejich leták na https://www.mujletak.cz/ a čas od času tam dokonce mají i některé bezlepkové věci v akci.

Váš příspěvek