Zvýšený cukr v krvi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radkabrezinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.22 00:07
Zvýšený cukr v krvi

Dlouhodobě mám problém se zvýšenou hladinou cukru v krvi a doktorka mne začíná strašit, že mám náběh na cukrovku. Co s tím? Jak si zase držet dobrou hladinu cukru v krvi?

Reakce:
Patricicedohnalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 19:27

Také mne doktorka docela dlouhou dobu strašila, až jsem si koupil glukometr a začala jsem hladinu cukru v krvi sama sledovat. Měla pravdu, hodnoty jsem neměla zrovna nejlepší, ale podařilo se mi to srovnat díky potravinovému doplňku, který při pravidelném užívání dokáže tělu pomoci k normální hladině cukru v krvi.

Radkabrezinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.22 14:44

Díky kterému potravinovému doplňku se vám to začalo spravovat? A tak jak dlouhou dobu jste nějaký výsledek viděla?

Patricicedohnalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.22 13:26

Díky potravinovém doplňku http://www.glukorizin.cz/…zin-tobolky/ Před tím, než jsem to začala užívat, jsem to konzultovala i s doktorem, který mi to posvětil. Začíná pomáhat opravdu rychle, uvidíte, jak si budete v průběhu měřit cukr.

Sabinajendova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.22 23:58

Používáte doma k měření hladiny cukru v krvi glukometr? Potřebovala bych sehnat nějaký jednoduchý, která by si zvládla maminka sama obstarat.

lilyy22a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.22 18:39

Ahoj, doporucuju se nejdriv zamerit na stravu, me v podobne situaci pomohly orisky a celkove vlaknina. Zkus pouzit Grizly slevovy kod a nakoupit nejake velke baleni, vyjde to celkem vyhodne, a pak si misto vecere dat proste treba jenom pistacie a uvidis jestli ti to taky za nejaky ten patek pomuze.

Janarezabova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.22 10:46

Vybírala jsem ho taky pro babičku a chtěla jsem něco jednoduchého, aby to bez problémů zvládla. Vybrala jsem glukometr za 1800 korun, který je automatický. Babča ho bez problémů zvládá používat sama a může se tak pravidelně měřit.

Sabinajendova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.22 14:53

To bych právě potřebovala, aby to zvládla sama obsluhovat. Jaký jste prosím vybrala?

Janarezabova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.22 22:36

Vybrala jsem https://www.onlinerousky.cz/…r-gl-50-evo/ Je k tomu podrobný návod, ale ono to ovládání je jednoduché a logické. Výhodou jsou i široké proužky k testování

Váš příspěvek