Kvalitní formy na pečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cacorka18
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.22 23:05
Kvalitní formy na pečení

Letos jsem nechala dcerku péct se mnou a zničila mi toho opravdu hodně v kuchyni. Potřebovala bych koupit nové formy na pečení. Máte zkušenost se silikonem?

Reakce:
Martinakolarova44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 00:10

Já jsem měla vždy klasické formy a silikonu jsem nikdy nedůvěřovala. Když jsem si však kupovala nové formy na pečení, tak jsem si k tomu rovnou objednala i silikonové a jsem z toho nadšená. Peče se v tom opravdu dobře. Vybírala jsem to z obchodu, kde jsem už před tím kupovala několik věcí do kuchyně a vše bylo v dobré kvalitě, takže to chce i ty silikonové asi vybrat kvalitní, aby jste byla spokojená.

Cacorka18
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.22 13:52

Ze kterého obchodu jste to kupovala tedy? Když tam máte dobou zkušenost? Že bych se také podívala?

Martinakolarova44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.22 23:05

Na pečení jsem objednávala z obchodu https://www.doleo.cz/peceni/ Kupovala jsem totiž u nich již více věcí a vždy jsem byla s tím, co mi přišlo strašně spokojená. Myslím tedy hlavně z hlediska kvality. Líbí se mi, že také u každého zboží uvádí, kdy jsou schopni ho doručit.

Váš příspěvek