Kvalitní formy na pečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cacorka18
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.22 23:05
Kvalitní formy na pečení

Letos jsem nechala dcerku péct se mnou a zničila mi toho opravdu hodně v kuchyni. Potřebovala bych koupit nové formy na pečení. Máte zkušenost se silikonem?

Reakce:
Martinakolarova44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 00:10

Já jsem měla vždy klasické formy a silikonu jsem nikdy nedůvěřovala. Když jsem si však kupovala nové formy na pečení, tak jsem si k tomu rovnou objednala i silikonové a jsem z toho nadšená. Peče se v tom opravdu dobře. Vybírala jsem to z obchodu, kde jsem už před tím kupovala několik věcí do kuchyně a vše bylo v dobré kvalitě, takže to chce i ty silikonové asi vybrat kvalitní, aby jste byla spokojená.

Cacorka18
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.22 13:52

Ze kterého obchodu jste to kupovala tedy? Když tam máte dobou zkušenost? Že bych se také podívala?

Martinakolarova44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.22 23:05

Na pečení jsem objednávala z obchodu https://www.doleo.cz/peceni/ Kupovala jsem totiž u nich již více věcí a vždy jsem byla s tím, co mi přišlo strašně spokojená. Myslím tedy hlavně z hlediska kvality. Líbí se mi, že také u každého zboží uvádí, kdy jsou schopni ho doručit.

JanaXYZ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.22 19:21

Silikonové formy na pečení jsou úplně v pohodě. Jen teda pozor, aby měly potravinářský atest. Občas se sem dostane várky čínských, které to nemají. Ono se to teda taky neprodává jako produkt určený pro potravinářství, ale na první pohled to nepoznáte. Osobně bych ale koupila klasické formy, protože to mi přijde lepší. Když už se s tím člověk patlá, hnětače těsta pracují, tak je škoda, aby se to zničilo silikonem. Ono to v tom také lépe drží. ;-)

Váš příspěvek