Kamera ke skrytému natáčení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinapremkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.22 19:07
Kamera ke skrytému natáčení

Ahoj, máte tu někdo zkušenost, jak funguje kamera ke skrytému natáčení? Lépe řečeno kamera na mystery shopping?

Reakce:
Radkapokorna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.22 23:30

Jelikož jsem od fochu, tak mohu říct, že dnešní doba už nabízí opravdu mnoho možností jak tohle řešit. Můžete si koupit skrytou kameru téměř ve všem, co vás napadne. Například propiska, klíče od auta, zapalovač nebo třeba i kravata. Je toho opravdu hodně, spíš to chce vymyslet v jaké situaci a kde chcete natáčet a podle toho potom hledat skrytou kameru.

Martinapremkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.22 23:55

Mohla bych vědět, kde to všechno prodávají? Kde bych se na takové skryté kamery mohla podívat? Ono by se to pak asi také lépe vymýšlelo, když by člověk věděl, jaké má vlastně možnosti.

Radkapokorna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.22 16:40

Zkuste se podívat na stránky internetového obchodu, kde se specializují na špionážní techniku https://www.1obchod.com/…kryte-kamery Mají tam opravdu výběr a co jsem tam kupovala, tak jsem byla se zbožím spokojená. Mají rychlé doručení a ke všemu mi vždy také přišel přehledný český návod.

Váš příspěvek