Zvětšit prsa ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marketa.markys
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.20 21:41
Zvětšit prsa ano nebo ne?

Jak se rozhodnout jestli si nechat zvětšit prsa? co když pak otěhotním? vadí to něčemu?

Reakce:
Solakova11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.20 12:46

Já mám asi dva roky po plastice prsou, tedy zvětšení, a teď zrovna kojím. Vůbec ničemu to nevadí, toho se nemusíte vůbec bát. Jen doporučuji se nedívat jen po ceně, ale vybrat si dobrou kliniku, kde používají kvalitní implantáty.

Marketa.markys
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.20 16:56

Kde používají kvalitní implantáty? jak jste kliniku vybírala?

Solakova11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.20 10:22

Podívejte se na stránky kliniky perfectclinic. cz, tam jsem si nechala hrudník upravovat. Jak jsem psala, tak je to dva roky, co jsem si je nechala dělat. Nemám vůbec žádný problém, pořád jsem spokojená jako první den po operaci.

miladae
75 příspěvků 23.7.20 09:01

Souhlasím, je potřeba pečlivě kliniku vybírat, klidně si zajdi na konzultaci, aby si se s dr. setkala a udělala si taky svůj dojem. Je to nezávazné takže jestli spokojená nebudeš tak tu operaci u toho dr. nepodstoupíš. Já jsem sice čekala na operaci až po dětech, přišlo mi to lepší ale mám taky známé co měly dělané prsa před tím jak otěhotněli, takže to jistě nevadí. Hlavně to objednání chvíli trvá, zaléží jaký mají termíny. Mě to trvalo přibližně 3 měsíce než jsem se do Yes Visage dostala, takže věřím že tak brzo neplánuješ otěhotnět. Ale je to fakt skvělý pocit mít pěkné prsa, jsem ráda, že jsem se k tomu odhodlala, za mě nej rozhodnutí.

Váš příspěvek