Školní batoh pro první třídu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evča J.
114 příspěvků 2.7.20 23:59
Školní batoh pro první třídu

Zdravím, jaký kvalitní batoh pro prvňáka mi doporučíte? Chtěla bych, aby byl především šetrný k zádům.

Reakce:
Katunka99
63 příspěvků 5.7.20 22:04

Dobrý večer, my loni kupovali Zdravý batoh a vřele ho můžu doporučit. Má jen 900 gr., je asi nejlehčí na trhu a jsme s ním moc spokojení. Jednak je pořád jako nový, vejde se do něj opravdu hodně věcí a má opravdu povedený design.

Stana40
31 příspěvků 8.7.20 22:56

Zdravím, taky jsme hledali batoh, který je lehký - děti toho do školy tahají fakt hodně a aspoň ten batoh jsme chtěli lehký. Známá nám poradila taky Zdravý batoh od značky Beckmann - je to norská značka, kdy v Norsku děti běžně chodí pěšky do školy i několik kilometrů, takže batohy mají opravdu lehké. Za nás ho můžu doporučit!

Evča J.
114 příspěvků 15.7.20 22:34

Dobrý večer, moc díky za doporučení :) Značku Beckmann neznám - poradíte prosím, kde batohy mají skladem a kde by se případně dali objednat na internetu? Děkuji.

Stana40
31 příspěvků 17.7.20 22:58

Batoh jsme objednávali přímo na těchto stránkách https://www.zdravybatoh.cz/…pro-prvnacky. E-shop je rychlý a spolehlivý.

Renatkaaal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.21 23:22

Poradil by mi prosím někdo s výběrem aktovky pro holčičku do první třídy? Chtěla bych využít Vánoce a koupit jí její první aktovku.

Domuuuuusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.21 02:13

Měla jsem stejný nápad a na výběru aktovky jsem si dala opravdu záležet, protože pro ni chci vždy to nejlepší. Koupila jsem jí aktovku, která je tvořena z pevné výztuže a má dvoukomorový systém, aby se jí tam pekně roznesla váha. Přitom aktovka není ve výsledku prázdná vůbec těžká, takže to není další velká zátež pro její tělo.

Renatkaaal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.21 00:04

Mohla bych se na ni někde podívat? Kolik stála?

Domuuuuusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.21 01:18

Koupila jsem ji jen za dva tisíce korun, podívejte se určitě přímo na ni https://www.baagl.cz/…-jednorozec/ . Má na sobě pěkného jednorožce, pro holky ideální. Má navíc i reflexní prvky, takže je pěkně vidět i za horší viditelnosti.

Váš příspěvek