Zkušenosti s elektro kolem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markoleta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.21 19:59
Zkušenosti s elektro kolem

Jezdíte na elektro kole někdo delší dobu? můžete mi říct, jestli se vyplatí si koupi i dražší elektro kolo na delší cesty? jak moc ten motor tam pomáhá?

Reakce:
Feeriinaa
63 příspěvků 18.2.21 20:14

Mám elektrokolo Crussis, a stálo mě necelých 47tis., a teda nedám na něj už dopustit, ujedu s tím daleko víc km než na běžným a nejsem tolik zdrchaná i když to bych ve svých letech i tak neměla být :D ale je to prostě bájo na něm. A hlavně se mi líbíl ta růžová v kombinaci s bílou.

Ivik.ivas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.21 14:02

Také jsem kupovala elektro kolo, abych mohla vyrazit s chlapem na delší výlet. Jinak jsem mu nikdy nestačil a nechtěla jsem ho omezovat, tak jsem raději zůstávala doma nebo jsem s ním jela prvních 25 km a pak se odpojila a jela domů. Vybrala jsem si elektro kolo, které zvládá na nabití cca 150 km. Koupila jsem ho za 40, ale byla to moje nejlepší investice, protože můžete tak i s manželem zase trávit více času spolu.

Markoleta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.21 16:57

Jak dlouho to kolo máte? odkud koupené? potřebuje to kolo nějaký servis? a doba nabíjení baterie je jak dlouhá?

Ivik.ivas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.21 10:51

Koupila jsem přesně tento model https://www.fitham.cz/…020-doprodej , který má baterii Panasonic s velkou kapacitou. Líbí se mi ta černo-bílá barva, kol vypadá velice dobře. Kolo potřebuje stejnou péči jako klasické kolo. Nabíjení trvá okolo 4 hodin, pohodlně si baterii z kola sundáte k nabití.

Váš příspěvek