Sjednání životního pojištění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciivaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.21 08:45
Sjednání životního pojištění

Byl by někdo ochotný mi trochu poradit ohledně životního pojištění? kolik tak stojí rozumné pojistné a jaké limity si u pojištění nastavit? je velký rozdíl v tom, jakou pojišťovnu si pro životní pojištění zvolím?

Reakce:
Terezakori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.21 15:59

Podle toho na co přesně se chcete pojistit, ale také na jakou částku si konkrétní situaci chcete pojistit. Životní pojištění může stát každého jinak. Já si sjednávala životní pojištění přes srovnávač pojištění, kde jsem našla nejvýhodnější nabídku. Bylo to pohodlné a ani jsem nemusela chodit na pojišťovnu.

Luciivaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.21 19:31

Nevím ještě na jakou částku se chci pojistit, asi se budu rozhodovat podle toho, kolik bude pojištění na různé částky stát. To srovnání pojistek je nezávazné? na kterém srovnávači?

Terezakori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.21 19:36

Srovnání nabídek pojištění na srovnávači Klik.cz je zdarma a nezávazné. Můžete si tam proklikat, kolik bude stát pojištění na různé pojišťovací částky, je to velmi jednoduché a přehledné. Pojištění tam pak máte možnost sjednat online.

Váš příspěvek