Jak vybrat batoh do školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DitkaZ
38 příspěvků 7.2.21 23:05
Jak vybrat batoh do školy

Dobrý večer, poradíte prosím na co si dát pozor, když budu vybírat batoh pro prvňáčka - budoucího :) Děkuji!

Reakce:
Kolika
8 příspěvků 10.2.21 00:00

Dobrý večer, určitě bych doporučila vybírat spíše lehčí batoh - děti toho do školy mají opravdu hodně a na hmotnosti záleží. Pak je důležité, aby měl batoh ergonomicky tvarovaná záda a nastavitelné popruhy. My máme tento batoh https://www.zdravybatoh.cz/…eckmann-2020 a je super.

HalinaB
12 příspěvků 12.2.21 23:37

Zdravím, za mě taky doporučuji vybírat lehký batoh - značka Beckmann má nejlehčí batohy na trhu - mají jen 900 gramů. Batoh je navíc vyztužený a opravdu krásně propracovaný - za mě doporučuji :)

DitkaZ
38 příspěvků 18.2.21 22:59

Zdravím a moc děkuji za doporučení a komenty. Hned jsem se na stránky Zdravý batoh mrkla a batohy Beckmann jsou opravdu krásné. Musím říct, že jiná značka tak hezké batohy nemá :) Hned jsem jeden synovi vybrala a objednala. Líbí se mi, že jsou batohy hodně lehké a četla jsem i na jiných portálek výborné recenze :)

HalinaB
12 příspěvků 20.2.21 23:59

Uvidíte, že budete s batohem moc spokojená :) Naživo je ještě hezčí než na fotkách :)

Váš příspěvek