Zdravé cvičení doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sanetrnikova1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.21 12:28
Zdravé cvičení doma

Jaké cvičení na doma si myslíte, že je vhodné na každý den? Manžel slíbil rozdělit garáž, aby tam byla samostatná místnost, kde bych si chtěla vybudovat místo ke cvičení. Prostě takovou osobní domácí posilovnu.

Reakce:
Anettys
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.21 13:42

Chodila jste před tím do posilovny? Pořiďte si domů to, na co jste ráda chodila tam. Já jsem si tak kupovala domů běhací pás a manžel posilovací lavici. Oba máme to svoje a jsme spokojeni. Chodíme cvičit spolu, takže to máme i jako společně trávený čas, kterého před tím tolik nebylo.

Sanetrnikova1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.21 15:27

Bylo to drahé? Za kolik jste pořídila posilovací pás? A jste s ním spokojená?

Leniiska
26 příspěvků 10.3.21 07:33

Jo to je super, že vlastně takhle trávíte čas spolu. Doma to máme stejně. Jen máme doma rotoped a podložku. Dost se snažíme cvičit s vlastním tělem. Ještě občas používáme činky

Anettys
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.21 20:47

Asi myslíte běžecký pás? Ten jsem si domů koupila z internetového obchodu fitham. cz za 50 tisíc. Dávala jsem si s výběrem opravdu záležet, abych vybrala opravdu kvalitu. Obchod navíc nabízí dopravu po celé republice zdarma i s odbornou instalací přímo u zákazníka doma. Pás má nosnost 160 kg, takže je opravdu pevný a netřepe se jako levnější stroje.

Evička Studničková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.21 10:35

Já cvičím pouze doma :) Najdu si něco jako https://www.intimidea.cz/…zadecek-snu/ Do fitka jsem se ještě nedostala

Viazila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.21 22:13

Když cvičíš doma, bereš na to i nějaké magnezium? nebo ne?

Janička Studničková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.4.21 09:59
@Viazila píše:
Když cvičíš doma, bereš na to i nějaké magnezium? nebo ne?

Já beru magnézium během celého roku

Alexandra Dr.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.21 23:18

Které magnezium je nejlepší a dostatečně silné?

Váš příspěvek