Zdravé vaření - jak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Polaskova77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.21 22:25
Zdravé vaření - jak?

Docela nedávno jsem se kvůli zdravotním problémům začala zajímat o možnosti zdravého vaření. Na internetu se ale toho píše opravdu hodně a já jsem z toho docela zmatená. Co si myslíte? Jaký je nejlepší způsob zdravého vaření?

Reakce:
Viktoriemal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.21 22:26

Podle mě je nejlepším způsobem přípravy jídla vaření v páře. Mám doma napařovací hrnec a vaření je v něm opravdu jednoduché. Pokud si napařovací hrnec budete chtít pořídit, určitě bych vybrala ale nějaký kvalitní.

Polaskova77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.21 16:36

Vaření v páře zní opravdu dobře, akorát nevím, jak bych měla takový napařovací hrnec vybírat.

Viktoriemal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.21 20:08

Za mě je titan volbou číslo 1, proto mám doma napařovací hrnec, kdy spodní hrnec je právě z titanu. Navíc se dá spodní hrnec použít i samostatně, takže to uspoří hodně peněz. Pokud byste chtěla konkrétní doporučení, tak já jsem ho kupovala přes internet ze stránky zgastro. cz.

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.21 01:47

Zdravím, já se snažím vždy pořizovat jen to nejčerstvější a to nejzdravější, co uznám za vhodné… Dále třeba vařím bez oleje a nevařím tučná jídla… Nedávno jsme si teda ale trochu ulítli, protože jsme zkoušeli čevabčiči podle tohoto receptu, ale jinak jíme velice zdravě, podle mě teda :-) Díky a čau!

EvaHudeckova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.21 11:26
Zdravé vaření

Ahoj, pokud chceš začít zdravě vařit, tak je dobré začít postupně, abys u toho vydržela. Omez tučná, mastná jídla a sladkosti a zařaď do jídelníčku více ovoce, zeleniny, ryb a luštěnin. Co je také super, tak nahradit klasické rostlinné oleje zdravějšími oleji , které jsou lisované za studena :-).

EvaNovackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.21 13:55
Zdravé vaření

Ahoj, rozhodně to chce se vyvarovat tučným a smaženým jídlům. Jíst hodně ovoce a zeleniny, při vaření používat olivový, nebo kokosový olej, atd. Těch zásad je celá řada. Já se snažím vařit rychle a zdravě :-D. Samozřejmě, že někdy zhřešíme, ale jinak si myslím, že naše stravování patří mezi to zdravější :-). K Vánocům jsme si udělala radost. Zainvestovala jsem do kvalitního hnětače , což je skvělý pomocník. Jeho „služby“ využívám skoro při každém vaření :-).

Váš příspěvek