Zdravé vaření - jak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Polaskova77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.21 22:25
Zdravé vaření - jak?

Docela nedávno jsem se kvůli zdravotním problémům začala zajímat o možnosti zdravého vaření. Na internetu se ale toho píše opravdu hodně a já jsem z toho docela zmatená. Co si myslíte? Jaký je nejlepší způsob zdravého vaření?

Reakce:
Viktoriemal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.21 22:26

Podle mě je nejlepším způsobem přípravy jídla vaření v páře. Mám doma napařovací hrnec a vaření je v něm opravdu jednoduché. Pokud si napařovací hrnec budete chtít pořídit, určitě bych vybrala ale nějaký kvalitní.

Polaskova77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.21 16:36

Vaření v páře zní opravdu dobře, akorát nevím, jak bych měla takový napařovací hrnec vybírat.

Viktoriemal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.21 20:08

Za mě je titan volbou číslo 1, proto mám doma napařovací hrnec, kdy spodní hrnec je právě z titanu. Navíc se dá spodní hrnec použít i samostatně, takže to uspoří hodně peněz. Pokud byste chtěla konkrétní doporučení, tak já jsem ho kupovala přes internet ze stránky zgastro. cz.

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.21 01:47

Zdravím, já se snažím vždy pořizovat jen to nejčerstvější a to nejzdravější, co uznám za vhodné… Dále třeba vařím bez oleje a nevařím tučná jídla… Nedávno jsme si teda ale trochu ulítli, protože jsme zkoušeli čevabčiči podle tohoto receptu, ale jinak jíme velice zdravě, podle mě teda :-) Díky a čau!

Váš příspěvek