Pevnost erekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrvalas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.21 15:51
Pevnost erekce

Už od 30 mám čas od času problém s erekcí. snažím se žít zdravě. Denně sportuji, nekouřím, nepiju, ale přesto mám tento problém. Co mám dělat? u doktora prý vše v pořádku, ale naznačil mi, že by problém mohl být i v hlavě.

Reakce:
Luke258
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.21 15:22

Také tento problém řeším už nějakou dobu. Když jsem sám, normálně mi funguje. Pokud však má dojít na věc se ženou, tak mi prostě ochabne a nedá se s ním nic dělat. Nevím co s tím, je to hodně trapné…

Havlicektomi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.21 18:34

To může být problém psychického rázu. Také mě trápila horší kvalita erekce, z ničeho nic mi při souloži ochabnul a nemohl jsem to nijak ovlivnit. Vyzkoušel jsem přípravek na erekci https://www.amarex.cz/ , který je 100% přírodní a nastupuje opravdu rychle. Když cítím, že zrovna nemám svůj den, tak si ho vezmu hodinu před a potom jsem schopný fungovat opravdu dlouho a podle mého názoru vydržím i déle.

Eva96a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.21 10:29

Musím souhlasit s Havlicektomi, může se jednat o problémy s psychikou. Amarex jsem kupovali svému muži a opravdu to skvěle funguje. https://www.pixolive.cz/…-zkusenosti/ díky téhle recenzi jsem na produkt narazila. Snad někomu taktéž pomůže :)

Vranica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.21 21:50

Taky se nám to občas stane a na to je nejlepší tento gel z ekondomy https://e-kondomy.cz/…for-men-50ml

Mildosmíla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.21 14:00
strata libida

U mňa za slabú erekciu mohlo nízke libido. Môže to byť individuálne ale toto je celkom častá príčina tak určite odporúčam preveriť či to nie je aj váš problém.. nízke libido znamená nízku chuť k sexu a teda slabšie erekciu pretože nedôjde k takému vzrušenie. skontrolujte si tu https://www.vitalfresh.sk/…ysit-libido/ či to nie je aj váš problém

Luca.lus
3 příspěvky 13.6.21 23:53

Já jsem začala muži sypat každé ráno do smoothie lžičku sibiřského ženšenu a je otázka, do jaké míry to mělo vliv, ale už je po „problému“ :)

Wilwa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 13:32

Gel na erekci vám nepomohl?

Papavel12191
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.22 00:33

Ahoj, náhodou jsem teď narazil na toto téma a docela rád bych se s vámi podělil o svoji zkušenost. Poslední cca měsíc, dva mě trápilo to, že se mi prostě nedokázal postavit. Můžu vám říct, že to byl dost nepříjemný pocit. Naštěstí jsem se o tom ale bavil s jedním kamarádem a ten mě naštěstí uklidnil že v našem věku už to není nic až tak ojedinělého a že jemu se to prý stává taky. Prý na to pomáhá viagra tak jsem si řekl, že to zkusím. Můžu vám říct, že takhle perfektní erekci jsem neměl snad ani za mlada. Vážně skvělá věc. :)

Váš příspěvek