Zdokonalení ve sportu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janakalabova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.19 18:04
Zdokonalení ve sportu

Dobrý den, závodně plavu, ale v poslední době mi zlepšování moc nejde, můžete mi prosím poradit, jak zlepšit svoji sportovní výkonnost?

Reakce:
Koukalovamiroslava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.19 22:12

Jak jste postupovala? nejlepší je si přiměřeně a pořád zvyšovat svoji zátěž, důležité je sledovat tep při sportu, existuje i spousta vitamínů, které napomáhají lepší sportovní výkonnosti.

Janakalabova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.19 19:58

Tak tohle jsem dělala, pořád jsem zvyšovala zátěž, ale nic mi nepomáhalo, jaké vitamíny myslíte?

Koukalovamiroslava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.19 23:34

Myslím například Orthomol Sport, který mi pomohl zvyšovat sportovní výkonnost, když se podíváte, tak ho seženete v každé lékárně, je volně prodejný.

Marosi
28 příspěvků 23.9.19 08:26
@Janakalabova píše:
Dobrý den, závodně plavu, ale v poslední době mi zlepšování moc nejde, můžete mi prosím poradit, jak zlepšit svoji sportovní výkonnost?

Když zajdete do lékárny a popíšete to co tady, určitě vám doporučí nějaké vhodné vitaminy. Ale možná místo větší zátěže, jak tady někteří píšou, by vaše tělo potřebovalo odpočinek. Záleží, zda se nepřepínáte.

Val44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 20:32

Vitamíny určitě ničemu neublížíte, nicméně si myslím, že pokud se chcete zlepšovat, je to hlavně o tréninku a disciplíně. Záleží to samozřejmě i na sportu, který děláte, ale i to správné sportovní vybavení může pomoci. Sama to vidím u svého syna. Hraje hokej a k Vánocům dostal nové brusle Sám říká, jak si je nemůže vynachválit, že oproti těm starým teď může být na ledě ještě rychlejší.

Michal999v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.22 00:20

Já jsem se začal zdokonalovat od toho co jsem si koupil chytré hodinky https://www.smartomat.cz/…ovy-reminek/ , protože jsem konečně začal mít přehled o své sportovní aktivitě. Hodinky jsem si v pohodě propojil s telefonem, kam se mi přenáší veškeré naměření údaje do aplikace.

Váš příspěvek