Zdokonalení ve sportu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janakalabova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.19 18:04
Zdokonalení ve sportu

Dobrý den, závodně plavu, ale v poslední době mi zlepšování moc nejde, můžete mi prosím poradit, jak zlepšit svoji sportovní výkonnost?

Reakce:
Koukalovamiroslava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.19 22:12

Jak jste postupovala? nejlepší je si přiměřeně a pořád zvyšovat svoji zátěž, důležité je sledovat tep při sportu, existuje i spousta vitamínů, které napomáhají lepší sportovní výkonnosti.

Janakalabova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.19 19:58

Tak tohle jsem dělala, pořád jsem zvyšovala zátěž, ale nic mi nepomáhalo, jaké vitamíny myslíte?

Koukalovamiroslava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.19 23:34

Myslím například Orthomol Sport, který mi pomohl zvyšovat sportovní výkonnost, když se podíváte, tak ho seženete v každé lékárně, je volně prodejný.

Marosi
27 příspěvků 23.9.19 08:26
@Janakalabova píše:
Dobrý den, závodně plavu, ale v poslední době mi zlepšování moc nejde, můžete mi prosím poradit, jak zlepšit svoji sportovní výkonnost?

Když zajdete do lékárny a popíšete to co tady, určitě vám doporučí nějaké vhodné vitaminy. Ale možná místo větší zátěže, jak tady někteří píšou, by vaše tělo potřebovalo odpočinek. Záleží, zda se nepřepínáte.

Val44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 20:32

Vitamíny určitě ničemu neublížíte, nicméně si myslím, že pokud se chcete zlepšovat, je to hlavně o tréninku a disciplíně. Záleží to samozřejmě i na sportu, který děláte, ale i to správné sportovní vybavení může pomoci. Sama to vidím u svého syna. Hraje hokej a k Vánocům dostal nové brusle Sám říká, jak si je nemůže vynachválit, že oproti těm starým teď může být na ledě ještě rychlejší.

Váš příspěvek