Rychlý prodej domu v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenkaoslesjkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.19 16:05
Rychlý prodej domu v Praze

Můžete mi prosím někdo poradit, jak rychle prodat dům v Praze?

Reakce:
Jiřinahavelková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.19 16:24

Jestli potřebujete rychle peníze, tak mohu z vlastní zkušenosti doporučit realitní kancelář z Prahy Edox reality, která ještě před prodejem nemovitosti vyplácí zálohu.

Lenkaoslesjkov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.19 19:48

Opravdu zálohu? a jak velkou zálohu prosím? nemáte na ně někde ještě telefonní číslo?

Jiřinahavelková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.19 17:42

Ano opravdu vyplácí před prodejem zálohu, a to až dva miliony korun, číslo mám 800 503 305.

Veruunkaa6
117 příspěvků 14.5.20 12:33

No mějte ale na mysli že rychle není vždycky výhodně. Asi chápu že potřebujete peníze rychle ale je škoda abyste na tom prodělala a ještě v dnešní době kdy se to všechno nevyvíjí úplně dobře ale naštěstí pro vás realitní trh to zas až tak moc nepostihlo https://www.ctidoma.cz/…s-pry-jejich ale s výběrem realitky bych si dala víc záležet.

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.20 23:45

Ahoj, jestli to mohu poradit, tak zkus určitě trochu investovat a něco na něm změnit. Třeba my jsme také nedávno prodávali náš domeček a nikdo ho nechtěl. Od té doby, co jsme na něm vyměnili několik věcí, jako je třeba fasáda nebo nová stření krytina s posypem , se to prodalo hnedka prakticky :-) A dům ještě nabral k tomu všemu na ceně.

Nikolanoskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.21 21:22
Prodej bytu

Ahoj, jestli je dům na dobrém místě, tak bude prodaný během chvíle, z toho bych teda strach neměla :-). Z vlastní zkušenosti ti ale radím, neprodávej ho přes žádnou realitku. To by byly jen zbytečné další náklady. Prodej bytu bez realitky není nijak nebezpečný ani náročný :-).

ivanka69292929
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.21 14:11

Hledala jsem po internetu, kde se dá objednat drcená břidlice. Prvně mi na stavebním fóru poradili, ať napíšu někam na fb skupinu, ale na to já nejsem. Chci vědět radu přímo od někoho. Kamarádka Alenka, které jsem pomáhal s výběrem střešní krytiny mi říkala, že na https://www.moravskabridlice.cz/…na-bridlice/ si údajně dobře vyberu. A tak tam už jdu něco najít. Mějte se holky.

Váš příspěvek