Výroba mýdla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karlusak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.21 18:54
Výroba mýdla

Zdravím, bavíte se někdo doma výrobou vlastního mýdla? Potřebovala bych vědět, jak udělat mýdlo určitého tvaru, které bude mít pěkný neodrbaný povrch?

Reakce:
Teriuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.21 12:21

Musíte na to mít dobrou formu ideálně z plastového nepřilnavého materiálu. Děláme tak formičky na želé a čokoládu.

Karlusak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.21 21:53

A jak ty formičky z toho plastového nepřilnavého materiálu děláte?

Teriuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.21 12:07

Koupila jsem si na to speciální tvářecí stroj, který to vyrábí pomocí vakua. Stačí ho připojit na vysavač a mohu si udělat formičku nebo obal https://www.nc.cz/?… Vždy musíte mít nějakou předlohu. Ideální je to třeba v kombinaci s 3D tiskárnou, kdy si vytisknete co chcete a podle toho si uděláte i formičku

Filipsurek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.21 14:05

Moje dcera chtěla vyzkoušet si vyrobit vlastní mýdlo, tak jsem ji k tomu sehnal formy a barvy do mýdla. Hodně jí to chytlo a nevěřil jsem, že to dotáhne do konce. U toho jsem však zjistil, že už není moc výtvarných potřeb, takže jsem hledal nějaké na internetu. Vše jsem nakoupil u tetabeta. cz, kde mají velký výběr a pěkné ceny.

fakevivi182t
7 příspěvků 19.9.21 20:25

Domácí Mýdlo mi přijde jako skvělá věc. Hlavně se mi líbí, že s tím není takové piplání a také to, že víte co vlastně do toho dáváte a co na sebe ve finále mažete. Nebo tedy, čím se myjete. Pak se na mýdla dají udělat takové ty textilní pytlíky. Ráda si je šiju na šicím stroji , protože je to za chvíli hotové.

Váš příspěvek