Sušená zelenina z obchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Svobodovajan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.21 11:28
Sušená zelenina z obchodu

Která sušená zelenina je nejchutnější? A sušíte si ji doma?

Reakce:
Mariettta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.21 22:24

Zelenina se dá také sušit? To jsem do teď tedy vůbec nevěděla, znám jenom sušené ovoce. Musím se ale přiznat, že ani sušené ovoce doma nevyrábím, raději si to vždy koupím někde v obchodě.

Tvrdilkovaev
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.21 07:44

Samozřejmě, že lze i zeleninu usušit. Já ale na to domácí sušení taky moc nejsem, takže si sušenou zeleninu kupuji. Teď jsem objevila naprostou bombu, sušené produkty, které obsahují kimchi. Kimchi opravdu miluji, takže když jsem objevila, že se toto prodává, tak jsem ani minutu neváhala a hned jsem to objednala.

Mariettta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.21 07:22

A kde jste to objevila? Já moc ráda zdravě mlsám, takže tohle bych moc ráda vyzkoušela.

Tvrdilkovaev
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.21 09:48

Objednávám to z internetových stránek kimchiclub. cz, kde prodávají kromě sušených produktů i klasické kimchi. Pokud chcete něco udělat pro svoje zdraví, tak kimchi je ta správná cesta. Díky kvašení obsahuje kimchi probiotika, takže má dobrý vliv na trávící systém a dokonce existují i studie, které dokazují, že kimchi má velmi pozitivní účinky v prevenci rakoviny tlustého střeva.

Váš příspěvek