Výběr nožů do kuchyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Davidkolat
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.21 13:19
Výběr nožů do kuchyně

Zdravím, už jsem se několikrát rozčílil při používání nožů v kuchyni. Chtěl bych pořídit nové nože do kuchyně, které budou z kvalitního materiálu, který půjde vždy nabrousit. Dokážete mi prosím poradit, jak vybrat kvalitní nože?

Reakce:
Romanpr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.21 17:30

Díval jste se někdy na nože s damaškové oceli? Ty jsou opravdu kvalitní, koupil jsem nože, které mají 33 vrstev z každé strany nože a ocelové jádro. To znamená 67 vrstev kvalitní oceli, která je ostrá jako břitva. Nabrousit jdou vždy znovu, ale je dobré to udělat někoho, kdo umí nože brousit dobře.

Davidkolat
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.21 23:26

Zní to hodně dobře, kde se na ty nože mohu prosím podívat?

monikamonca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.21 23:48
Nože

Dobrý večer přeji! Já sehnala super kuchyňské nože ne jedné skvělé webové stránce . Tam se dá totiž sehnat snad opravdu vše! :mrgreen: Manžel tam nedávno dokonce sehnal i auto. Ty nože přišly ve skvělém stavu, jen je stačilo mírně nabrousit. Používáme je denně a zatím s nimi nebyl žádný problém!

Romanpr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.21 23:45

Podívejte se na stránky prodejce https://dellinger.cz/cs/ , mají tam nože všech druhů, které jsou v kuchyni potřeba. Nože i vzhledově vypadají velmi dobře a navíc nabízí i možnost laserování do nožů, takže se dají dát i jako pěkný dárek.

Janka8119
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.22 22:52

Je pravda, že kvalitní nože jsou v kuchyni základ. Já dostala jednu sadu na Vánoce před dvěma lety a musím říct, že zatím jsem s ní velice spokojená. Jsou to fakt parádní nože. Letos jsem taky dostala dárek do kuchyně v podobě hnětače těsta Už jsem si ho přála hrozně dlouho, tak mi to udělalo velkou radost. :)

Váš příspěvek