Výběr skryté kamery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andyandrejkad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.21 11:47
Výběr skryté kamery

Potřebovala bych pořídit skrytou kameru, kterou může člověk nosit na sobě a nebude to vůbec poznat. Jak to vyřešit?

Reakce:
Petrasvedkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.21 17:09

Jelikož jsem se začala v naší agentuře zabývat i mystery shoppingem, tak dokáži poradit, protože jsem tohle musela řešit také. Hodně firem má totiž zájem o zkušební nákup i s kamerou pro hodnocení jejich služeb. Je tak několik možností, jak to můžete vyřešit. Velice jednoduché je koupit hodinky, které mají skrytou kameru. Pak jsou tu i možností mít kameru například v kravatě, klíčích od auta, propisce, nebo třeba i zapalovači.

Andyandrejkad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.21 23:07

V těch hodinkách je ten záběr potom dobrý? Když se třeba člověk hýbe? na kolik vyjde taková skrytá kamera?

Petrasvedkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.21 22:49

To je právě ono, musíte si koupit kvalitní skrytou kameru, tedy dobré hodinky se skrytou kamerou. Pokud by vám šlo zrovna o ně, tak perfektní zkušenost mám u hodinek s kamerou https://www.1obchod.com/…videnim.html Hodinky mají 16 GB vnitřní paměti, takže vydrží na opravdu dlouhý záznam.

PetrRychlík
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.21 16:17

Kdo má špičkové skryté kamery, tak spyexpert. Od nikoho jiného bych už kameru nekoupil. Jejich kamera mi pomohla vyřešit nelehkou životní situaci. Servis poskytují perfektní, takže klukům ze spyexpert děkuju!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu