Vtipné dárky pro partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dasamilkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.21 12:37
Vtipné dárky pro partnera

Zdravím, už mám celkem nakoupeno, ale chtěla bych koupit také nějaké vtipné dárky. Dokážete mi prosím něco poradit?

Reakce:
Martinakonselova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.21 11:35

Také držíme tuto tradici, že každý dostane normální dárky a pak něco, co toho druhého rozesměje nebo nějak prostě potěší, aby nedostal jen to, co potřebuje. Letos jsem mu koupila mikinu, kde je napsáno: Nikdy nenaser řezníka, protože zbavit se těla mu nedělá problém. Je totiž řezník, takže se to perfektně hodí. Dá se tam ale vybrat i spousta jiných super nápisů a nemají jen trika.

Dasamilkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.21 02:32

To je super, kde se na to mohu mrknout?

Martinakonselova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.21 17:03

Kupovala jsem mu tuto mikinu https://www.fajntricko.cz/…aser-reznika , ale jak říkám mají, tam spoustu dalších věcí jako trička, trenky, ponožky nebo třeba i body pro mimina. Také jsem tam kupovala vtipné body pro synovce. Mají to vše z kvalitního materiálu, který obsahuje převážně bavlnu.

TamaraKrylova
131 příspěvků 23.12.21 13:41

Vlastnoručně vyráběný knížečka s poukázkami na co vymyslíš :-)

LenkaPruhova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.21 22:02

To já Markovi koupila erotickou hračku a sklidila obrovský úspěch!

Opaletka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.21 20:42

Znáte někdo výrobky z cbdsvet.cz? oleje?

Nelinda 332
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.22 21:55

Není to uplně „vtipné“ ale praktické určitě.. co tohle? https://www.lunzo.cz/…tre-hodinky/

Ivilini
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.22 21:56

Co to je?

KatkeřinaKudová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.22 23:13

Co mu vybrat něco ze sexshopu? To podle mě určitě nebude čekat. Na e-kondomech toho seženeš hrozně moc.

Váš příspěvek