Jak se zbavit únavy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Bábina
1450 příspěvků 6.1.11 17:00
únava

Pokud Vám dělali krevní obraz,tak by anemii našli.Nechte to teď na tom imunologovi a zkoušejte tu sůl a dva polštáře,jestli to není ta zemnská přitažlivost.

Suzanne1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.11 17:10

Nevím jestli mě dělali krevní obraz.Jen jaterní testy,TSH,T3,T4 a glukozu.Tak uvidím co zjistí nebo nezjistí imunolog.Solím a začala jsem ten zelený čaj pít a ten druhý polštář jsem si dala.Jen mě to tak napadlo s tou anemii.Tak potom napíšu..

Bábina
1450 příspěvků 6.1.11 17:16
únava

Krevní obraz je první ,co udělá každý lékař,když k němu příjdete s takovýmhle problémem.Anémie,je česky nedostatek červených krvinek a léčí se železem.To je v kopřivě a podle toho co jste toho čaje vypila,musíte mít krvinek na rozdávání. :-)

Suzanne1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.11 14:30

Dobrý den Bábino,beru ty ATB na zánět krčního hýbače už týden ale jak jsem možná už psala jen se to zhoršuje.Sval na pohmat už nebolí jako na začátku ale má pocit že se zánět rozlezl po celém krku.Děhem dne to cítím ale večery jsou hrozné(vetšinou u každé nemoci se večer zhoršuju).Mám pocit že mám celý krk napuchlý(na pohled krk je stejný)jen ten sval(krční hýbač)je pořád zduřelý.Krk mě bolí mám v něm jakoby křeče a je dost bolestivý.V noci se bolest rozleze až do čelistí,zubů,pod uši, začne mě bolet hlava a jsem zesláblá.Většinou cítím i teplotu na sobě a naměřím si 37,8.Včera v noci se stalo že se mi začalo s ničeho nic velmi špatně dýchát.Začala jsem dýchat pusou ale pořád jsem měla jakoby málo vzduchu a točila se mi hlava.Měla jsem otevřené okno a když to začalo tak jsem ležela.Měla jsem o sebe strach a přemýšlela jsem nad záchrankou jelikož bylo už 1 hodina v noci.Pak jsem si sedla a rozdýchávala jsem se.Trošku se to lepšilo tak jsem si dala více polštářu že jsem ležela téměř v sedě.Asi po půl hodiny to přestalo takže jsem usnula i radši s těma polštářema v sedě.Jsem astmatička ale záchvat se neobjevil tak 7let a když jsem ho měla tak jsem přímo lapala po dechu a dusila jsem se.Mám doma jěště ten sprej ale jelikož je asi 3roky starý tak jsem radši neriskovala si ho stříknout do pusy.Vůbec nechápu co se to dělo a dost mě to vyděsilo.Teď odpoledne mám zase teplotu ale jen 37,6.Zítra jdu k PL ale mám strach aby mě neposlala do nemocnice a taky co bude dnes večer.Mohla by jste mi prosím napsat o co by se mohlo jednat??Moc děkuji

Bábina
1450 příspěvků 11.1.11 15:27
únava

Víte jistě,že je to zánět ohybače,ten už by měl být dávno pryč,A vypořádat se jen s ním není až takový problém.Ale řádí příušnice.Teď mi psal kolega co tu se mnou spolupracuje,že je má taky.Už jste je mělá?To co popisujete by odpovídalo.A co ty krevní testy?Krevní obraz,sedimentace atd.Co ten imunolog?Tam jdete zítra,pokud se nepletu.Pokud Vás ohybač nebolí na dotek,tak by podle mně byl už OK.Víte na dálku a podle nejasného popisu to nedovedu určit,ale určitě je to autoimunitní problém,protože Vám jde jeden zánět za druhým .Nebo už jste rezistentní da léky které Vám dávají.Kdyby to byly příušnice(pokud by jste je neměla jako dítě)bolí šíleně za usima a oteče krk.Na to je ale jediný lék teplé obklady a postel.Zítra jestli půjdete k lékaři,pořádně se zabalte a snažte se držet dál od lidí.Příušnice jsou přenosné.Pokud neobjeví ani imunolog nějaký zádrhel,tak už bych asi doporučila,sebrat všechna vyšetření a požádat ošetřujícího lékaře o doporučení na centrum bolesti.Určitě bude vědět kde u Vás je.Protože máte příznaky snad všeho co znám a umím tomu odpomoci,ale všechny odborné výsledky jsou nega.Můžete si nechat namíchat čaj proti zánětum,ale nespecifický,protože nevíme,zánětu čeho,ale snad Vám ulevi.Čaj:Meduňku,třezalku a šalvěj po 3Og Mátu,heřmánek list podbělu po 2Og.Pije se 3× denně a jako obklad na krk můžete dát spařenou nať čekanky ,kterou dáte do bílé látky a přiložíte na bolavá místa a obalíte.ŽÁDNÝ igelit.jen ručník .Na záněty je toho mnoho.Ale musím vědět co léčím.Tohle je takové jak se říká „dobré pro všechny případy.“Počkáme na toho imunologa.A byliny vám podle vašeho přání namíchá prodejna bylinek ,v lékárně ne.Zítra dejte vědět jak jste dopadla.

Suzanne1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.11 17:33

Vůbec nevím jestli jsem měla příušnice.Já už toho měla v dětství že už si ani nepamatuju co.Za ušima mě až tak nebolí,spíš pod ušima ale jen trošku a mám to tam citlivější.Ten krk mě ale bolí.Mám zduřelou i levou slinnou zlažu se kterou jsem se léčila v červenci ATB.S tím krčním hýbačem mě PL poslala na ORL a tá zase na ultrazvuk a tam mi řekla-vždyt tam máte zánět.Nijak jsem si ho nenamohla a nenachladila.Lečím se ale cítím jen zhoršení.Taky cítím že ten sval už je vylečený ale nevím jestli zánět přešel a nebo je to zase nový.Jelikož mám zvýšené teploty tak se zřejmě něco děje a vůbec se necítím dobře.Na tu imunologii mám jít až 24.1. a zítra na gynekologii na obděr na ureaplasma a ještě na kontrolu k PL.Jo,a obděry před týdnem mi PL dělala jen na ŠŽ,jaterní testy asi ten krevní obraz a vyšetření moče.Ale to jsem byla jěště bez teplot a bez bolestí.Jen ten sval na pohmat bolel a při pohybu hlavou.No,uvidím co mi řekne PL zítra.Jen se modlím abych tento večer neměla zase problémy s dýcháním.Radší budu spát zase v sedě.Už abych se s toho začarovaného kruhu vymotala.Zkusím si udělát jen teplý zábal na krk protože nic s toho co píšete zrovna doma nemám.Nevěděla jsem jestli je dobrý studený nebo teplý obklad.Zatím děkuji zítra třeba napíšu jak jsem dopadla u PL a pak až toho 24.1. na imunologii.

Bábina
1450 příspěvků 11.1.11 18:03
únava

Nevadí že doma nic nemáte.Udělejte tedy zápar.Hadr do studené vody,na to igelit a navrh froťák,nebo vlňák po babičce.To by mělo trochu srazit i tu teplotu.Když jste dávala i moč tak to je i ke krevnímu obrazu a celkovému vyšetřené.Chudokrevná teda asi nebudete,to už by si Vás volali.Já už fakt nevím.Co ta sůl a spát stejně musíte skoro v sedě.Tam říkali,že když jim začne být zle,že stačí hodně slané jídlo.Zkusila jste to.?Děvče zlatý ráda bych Vám pomohla,ale nějak nemohu najít nic,co by vyléčilo všechny Vaše problémy.Musím Vědět,kde se berou,protože tohle není tak docela normální,protože na Vás jsou snad zdravé jen vlasy.Vešer udělejte zápar na krk a podložte si dva polštáře.Na spaní netopte a dejte si někam namočený růčník aby jste nebyla v suchém vzduchu.

Suzanne1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.11 10:57

Dobrý den,tak jsem se vratila od PL ale dohužel s nepořízenou.Řekla jsem jí o bolesti celého krku,teplotách,bolesti hlavy a té dušnosti atd..a že sval už mě nebolí.Ani se mě nedotkla,neprohlédla a řekla že je to viroza a dostala jsem doporučení na neurologii kde napsala přetrvávající bolest v krčního kývače a bla,bla..Asi mluvím španělsky když jsem jí říkala že sval už nebolí.Jsem u ní jen od roku 2011 ale přehazuje si mě jak horký brambor na ORL před týdnem to bylo to samé a ještě mi na ORL řekla proč mě PL poslala k ní když ví že to je sval.Obyč.virozu bych na sobě poznala a přece za týden co mě to trapí bych už měla nějaký kašel nebo rýmu a bolelo by mě třeba v krku ale mě vůbec nebolí.Zřejmě se budu muset vyléčit sama a pak to jistí jen ten imunolog.Na neurologii jsem už ani nešla protože je mi hrozně takže ležím a navíc se tam objednává a nebo pořadové čísla.Dnes mají zrovna jen na objednání.Dušnost už nemám večer ale už celý den se mi špatně dýchá a při nějaké menší námaze ještě hůř.Nevím jestli je to možné ale na příbalovém letáku od ATB je napsané že mohou vzniknout těžké příznaky nesnašenlivosti,zduření jazyka,otok hrtanu zúžení dých.cest,dušnost,astmatický záchvat,značně zrychlený tep,pokles krevního tlaku až težký šokový stav.Tak nevím jestli je to ono.

Bábina
1450 příspěvků 12.1.11 11:29
únava

Právě jsem na Vás myslela jak jste dopadla a Vy píšete.A přesně Vaše potíže zapadají do toho co píšete ,že je na příbalovém letáku.Zkuste to vysadit,nebo už jste to dobrala?Napíšu Vám protialergení směs,ale musíte jí vysadit 3 dny před návštěvou imunologa.Čaj:zlatobýlnať 4Og,třezalkanať 2Ogkopřivalist 2Og puškvorec oddenek1Og, a nátržník kořen 1Og. Čaj se pije 4X za den před jídlem.Není to čaj na speciální alergii ale na reakci jako takovou.Tím by se potvrzovalo,že Váš imunitní systém je opravdu v nepořádku,protože na všechno reaguje jako na ohrožení.Dále by bylo dobré koupit k čaji ,v lékárně nejaké protialergení tablety,aby se urychlila reakce Bylinky Vám namíchá bylinkářství.Dejte vědět,jestli to zabralo.Já opravdu nevím co Vám jinak poradit.Uvidíme ten imunolog co řekne.Těch zánětů a potíží na léčení jen čaji je moc najednou.Držím palce.A ještě něco,nemůžete vyměnit PL?Myslím,že pro Vás by to byl přínos.

Suzanne1
2 příspěvky 12.1.11 12:47

Mám pocity jako otok krku jak jsem vám psala ale z venku na krku nic vidět nejde takže je vážně možné že ty léky mi to způsobily proto se mi tak špatně dýchá a možná by to vysvětlovalo že mám ten krk bolestivý.Začalo to přesně po užívání těch ATB a jen se to zhoršovalo.Včera jsem dobrala poslední lék.Takže né viroza ale zřejmě nesnášenlivost,alergie na ten lék.A mohlo to mít důsledek i toho že mě bolí tá hlava a mám zvýšené teploty??Vemu ten příbalový léták imulogovi.Od dětství jsem každý den užívala Claritine ale pak jsem se přestěhovala a už jsem si ho nešla předepisovat.Teď se to dá kupovat volně v lékárně nebo to vždycky šlo?Nebo bývalý PL mi napsal v minulosti Zyrtec který tu jěště mám ale spotřeba do 2010 tak si radši zajdu koupit čerstvý.Dnes zkusím ten antialekgikum a zítra zajdu do bilinkářství které je kousek dál.Dneska budu radši ležet protože mi vůbec není dobře.V minulosti jsem měla taky alergickou reakci na dva nějaké léky(mám to v kartě) jeden vím že byl Biseptol a druhý nějaké antibiotika taky to byla dušnost.Jednou teda akutní.Teď mě to ani nenapadlo že jsem už takové stavy měla.Táhle PL je jediná co přimá nové pacienty a jěště jeden ve v centru města.Bohužel jediná vynikající PL nepřímá.Dobrých Dr.je málo a vetšinou už nepřímají.Moc vám děkuji myslím že jste na to kápla.Poradila jste mi víc než doktoři.Jo,a snažím se solit víc a dodržuju ty rady a močit chodím o něco míň.

Bábina
1450 příspěvků 12.1.11 15:30
únava

Já nevím,které léky se dají koupit volně ale lékárník Vám jistě poradí.Příště noste s sebou příbal všeho co berete.Až budete v lékárně,zeptejte se jestli se dá koupit buď v něčem nebo solo Křemík.Načetla jsem kvůli tomu spoustu chytrých knih a tam v jedné uvadíIng.Janča,že nízká hladina křemíku je příčinou žízně a častého močení.Křemík je v hojném množství v přesličce rolní.To vím zase já na beton.Ale můžete jen jeden bylinný čaj.Nebo chcete počkat a zlikvidovat tu alergii a pak se vrhnout znova na to močení?Jestli není křemík k dostání,tak nám nic jiného nezbyde.A pokud ta sůl funguje tak bych dala jen kdyby byla tableta.Bylinky na různé problémy se nesmí míchat a ani užívat nepřetržitě.Ono i dobrého pomálu.Tak to zítra zkuste.Ty staré léky vyhoďte v každé lékárně mají něco,kam se dají odložit,u nás platovou popelnici.A nepřestávejte pátrat po nové PL.Jednou se to třeba povede.Ptejte se známých.Lepší je když Vás někdo takřečeno „dohodí“.Dejte zase vědět jak Vám je.

Suzanne1
2 příspěvky 14.1.11 16:06

Dobrý den,tak dnes (10 den) už je mi o něco líp.Krk už mě tak nebolí.Jen se cítím jak na kolotoči(motání hlavy) a dva dny jakoby ztuhlé nohy(hůže se mi chodí a nohy jsou slabé)a neohrabané ruce.Zapomněla jsem dodat že po celou dobu potíží jsem byla velmi citlivá na světlo a i menší zvuku třeba menší lupnutí nábytku.Ze světla se mi dělalo velmi zle až na zvracení(nezvracela jsem).Táhle citlivost je až do teď ale už mírnější ale na zvuky asi stejně.Bolest hlavy včéra už byla taky slabší s motání hlavy až do dnes.Po tom antialergikum že mi trochu ulevilo od dušnosti na chvíly ale ostatní problémy trvaly.Na příbalové letáku je že se nemájí užívat 14dní před vyšetření na alergologii tak už ho radši neberu.Třaba mě bude testovat i na alergie a nevím jestli to muže být i zkreslené v krvy.Na ten čaj antialergický jsem si nebyla protože jsem jen ležela a necítím se na pochůzku.Zvýš.teploty zatím ještě mám stejné.Uvídím jak se budu cítim zase večer protože to se všechno horší.Zatím dnes od rána jen motání hlavy,ztuhlé nohy a ruce a tá citlivost na zvuky a mírnější bolest hlavy.Tak snad už se to bude jen lepšit.Na té neurologii jsem taky ještě nebyla.

Bábina
1450 příspěvků 14.1.11 16:32
Unava

Neupadla jste někde a neporanila si hlavu?To co mi dnes píšete,vypadá jako na těžký otřes mozku.Ty příbalovky vezměte sebou a poznamenejte si i na papír,kdy jste je brala naposledy.Protože když to na Vás lékař vyhrkne,tak budete houby vědět,Znám to.To nemáte živou duši,koho by jste mohla požádat o to aby Vám tam došel a byliny koupil?To snad svede i člověk z pomocné školy,když mu dáte papírek,kam ten můj předpis opíšete.Snažte se ať máte vlhký vzduch v bytě vodu na kamna nebo radiátor mokrý froťák.Kdyby jste zase nemohla dýchat,tak pokud Vám teče horká voda ,tak nad páru.pokud neteče,tak páru udělat v hrnci a dýchat tak ze 2 kroků,ne nad hrncem.Příště, jestli tedy chcete,můžete kliknout na mojí obálku a tím se dostanete na mojí soukromou stránku a můžeme to řešit tam.Před tou imunologii by jste neměla brát žádné léky.Bylinky nevadí,ty nenechávají odpad v těle.Já fak už nevím co Vám poradit,protože když napíšete,tak každý den řešíme jiné potíže.Každá potíž sama o sobě by se dala řešit,ale na tohle a v takovém kvantu jsem opravdu krátká.Protože ať Vám poradím cokoliv,tak zatím vždy napíšete,že je Vám zle a tak pro to nejdete.To,že to tady budu vypisovat na každou vaší potíž zvlášť pomůže třeba mnoha lidem,ale ono se to musí užívat,ne si jen o tom číst.To Vám opravdu nemohu takto nijak pomoci,i když se moc snažím.Uvidíme co ten imunolog.

Aromaterapia
4 příspěvky 18.1.11 21:12

Ja piju caj pro posileni imunity :-D ovoce,zelenina,koren eleutherokoka a AROMATERAPIE

Bábina
1450 příspěvků 19.1.11 14:50
únava

Na jarní únavu dobrý recept.tokud jste aromaterapeut.Ale tady řešíme únavu způsobenou nemocí.Máte nějakou radu na to?

kmotra
115 příspěvků 19.1.11 18:58
Bábino,

asi máte pravdu, ale nesouvisí všechno se vším? To ovoce a zelenina ve zvýšené míře bude víc než vhodná. Dle mého soudu tedy.

Bábina
1450 příspěvků 19.1.11 20:17
únava

Jasně na každou únavu je dobrá úprava stravy,ale se Zuzkou už jsme jinde má výsledky a dala si registr a je na soukromé.Částečně jste měla pravdu,je to v hlavě.Převezmete tuto stránku?Já z ní už vystoupím,protože jstem tu byla hlavně kvůli té holce a ta je teď u mně.Byla bych Vám vděčná.Doufám,že Vám to nebude vadit.Já nějak nestíhám a sama bych potřebovala něco na únavu.Něco na mně leze.Předem děkuji za pomoc a já se jdu odhlásit,protože vím,že umíte,a je na Vás spoleh.

petkor
1 příspěvek 24.1.11 22:50
únava, bolest kloubů, lupénka,diabetes,imunita

Velkej Tučňák
5 příspěvků 26.1.11 23:17
TSH myslím není hormon ŠZ

ale homon ovlivňující tvorbu hor.. ŠŽ. Určitě bychradila endokrinologa a kvalitní laboratoř a nejen TSH, ale i T3 a T4. Laboratoře se liší kvalitou i výsledky

Velkej Tučňák
5 příspěvků 26.1.11 23:34
únavu

co popisujete měla dcera taky, a to po chřipce, děsně dlouho spala bez pocitu odpočinku a následně se ploužila. Jak při tom prosím zvládáte běžný život. Přátele, partnery a pod.?
A teď mé poznatky o únavě - možnosti - nám ovšem nepomohlo nic: nejspíš jde o tzv. Chronický únavový syndrom, ale ten někteří dr. neuznávají. Zkracuje se CFIS/CFID, pacienti mají své stránky, doporučuji vyguglit. Příčina může být též zastaralá utajená borelióza, viz web. Nebo roztroušená skleróza. Nebo chlamydie - wiz web.Doporučuji CFIS se zabývá mudr. Klubal a mudr. Nouza - viz web. Mohli by vědět víc

Velkej Tučňák
5 příspěvků 26.1.11 23:35
únavu

co popisujete měla dcera taky, a to po chřipce, děsně dlouho spala bez pocitu odpočinku a následně se ploužila. Jak při tom prosím zvládáte běžný život. Přátele, partnery a pod.?
A teď mé poznatky o únavě - možnosti - nám ovšem nepomohlo nic: nejspíš jde o tzv. Chronický únavový syndrom, ale ten někteří dr. neuznávají. Zkracuje se CFIS/CFID, pacienti mají své stránky, doporučuji vyguglit. Příčina může být též zastaralá utajená borelióza, viz web. Nebo roztroušená skleróza. Nebo chlamydie - wiz web.Doporučuji CFIS se zabývá mudr. Klubal a mudr. Nouza - viz web. Mohli by vědět víc

ladyzaba
1 příspěvek 4.10.13 18:57
Chronická únava

Ahoj všem,
koukám, že Suzanne1 už sem dlouho nic nepsala, tak počítám, že se její problém nějak povedlo vyřešit. Oživuju tohle téma proto, že mám tak trochu podobný problém, jako měla ona, tak mně přijde zbytečné zakládat nové.
Nejsem na tom tak zle jako ona v tom smyslu, že moje příznaky nejsou tak výrazné. Zato to celé trvá už o hodně déle.
Je mně 40, odpočatá jsem se ráno nevzbudila, co pamatuju. Prý jako malé dítě jsem se budívala čilá, říká maminka. Mívám často zacpaný nos, sem tam i nějaké to škrábání v krku, ale skutečně nemocná nebývám. Hlavní problémy jsou: Únava, zapomínání, zhoršené myšlení, zvýšené teploty (ne horečky), bolesti zad, kloubů (nejvíce lokty), časté bolesti hlavy, někdy i očí (pálení).
Poslední rok je to celé horší, už mně to začíná i dělat potíže v práci. Doktorů jsem oběhala spousty, měla jsem štěstí, že na mě nebyli nijak protivní a nepovažovali mě za hypochondra, ale nenašli vcelku nic kromě mírně zvýšených krevních destiček (kolem 500). Piju dost (cca 4,5 l denně).
Dalo by se o tom napsat víc, ale pro začátek to tady nechci zahltit příliš dlouhým vzkazem. Dr. House chtěl po Suzanne1 stručnou zprávu, co ji trápí, tak to ještě jednou přidám nakonec. Za případné rady díky.

Hlavní problémy jsou: Únava, zapomínání, zhoršené myšlení, zvýšené teploty (ne horečky), bolesti zad, kloubů (nejvíce lokty), časté bolesti hlavy, někdy i očí (pálení).

zinuskaskoupuska
4 příspěvky 6.6.15 14:19

Příčinu únavy je možné zjistit pomocí mikroskopického vyšetření krve , je možné, že některých látek máte neodstatek, jiný zase přebytek, že je krev zanesená a to vše mohou být příčiny, které navenek vypozorovat nelze a ukáže to až toto vyšetření

Andreaska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.16 14:10

Já naštěstí na únavu našla přípravek, že když fakt nedávám, tak rozkoušu a hned mám energii.

Dalibor7
223 příspěvků 1.5.16 20:11

Tak se pochlub oč jde

Petruša121
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.16 00:00

Únava je nepříjemná, ale překonat se to dá. Ne každý ví, jak na to.

Andreaska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.16 05:04

Tak tak, záleží na každém co vyzkouší. Někomu pomáhá jen káva, já bohužel ta šťastná nejsem.

Petruša121
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 01:48

No já jak kdy, když jsem hodně unavená, tak mě spíš uspává.

jankoska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.16 20:16

Je možné aby, když jsem unavená a mám divné trávení, abych byla zanesená parazity a červy?

Martiii1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.16 18:53

Měla by sis přečíst o parazitex.cz ten je na odparazitování lidí. Pomůže ti hodně.

jankoska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.16 08:34

Díky za info, přečtu si o něm.

Susenka123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.16 09:38

Dobrý den, doporučuji doplnit hořčík, hodně z vašich příznaků naznačuje nedostatek hořčíku, dobře znám problémy s únavou, se zimnicí, depresemi, na vše mi pomohlo magnesium :-) Zkuste ho v přírodní formě stojí jen 49 kč. Mě to pomohlo hned. Mají více přírodních produktů, které pomáhají na únavu, já mám zkušenost s tímto, míchala jsem ho do vody.

Edit admin - odkaz

lejlaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.17 21:04

Je pravda, že člověk je zamořený různými parazity. Jak je možné se jich zbavit?

sandrinuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.17 16:31

Já jsem objevila paratizex, a mimo parazitů je výborný na celkovou detoxikaci spojenou s očistou střev. Po měsíční kůře se cítím výborně :-)

anduskan
23 příspěvků 17.4.17 10:11

Mají webové stránky kde bych se dozvěděla víc podrobností?

sandrinuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.17 18:22

Nakupuji na *** Stránky jsou přehledné a plné informací.

edit admin - odstraněn odkaz

Januska11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.17 18:31

Dík za tip, zjistila jsem si o něm podrobnosti, je vhodný dokonce na celkový detox a posiluje obranyschopnost organismu. Měsíční kůru určitě zkusím.

Mysus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.17 20:48

Pěkný den, mohla bych se zeptat jestli jsou třeba na únavu nějaké doplňky stravy?

JankaRouskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.17 14:10

Zkuste vyzkoušet b-komplex neuro od rosenpharmy. Mamka ho brala a po dvou měsících se jí to hezky srovnalo a nepociťovala takovou únavu nehleděna to, že jí i přestaly tolik padat vlasy.

Mmonis78
33 příspěvků 16.11.17 10:48

Možná vám chybí nějaké vitamíny

FSZ
4 příspěvky 17.11.17 10:41
Jak na únavu.

Pavel Šíma- bylinkář www. prirodni-cisteni. estranky, nebo na facebooku Pavel Šíma, přírodní čištění - Čistší Heřmánkovci (právoplatná skupina) Říká si Pavel Šíma Heřmánek.
Jeho metodou se dá vyléčit každá nemoc či neduh či alergie nebo astma nebo migréna atd.

Toto je opis z knížky Příroda se vrací a odpouští.

Uděláme si roztok z přesličky rolní a anýzu v poměru 3:1. Čajovou lžičku přesličky nasypeme do hrnku a přidáme tak třetinu lžičky anýzu. Zalijeme tyto byliny 0,2 dl převařené vody. Necháme asi 30 min, louhovat pod pokličkou. Potom zcedíme a roztok je připravený pro použití. Pod pokličkou
ho můžeme nechat, až 36 hodin. Potom ho vždy musíme vylít a udělat nový výluh. Prostřiky nemají vedlejší účinky. Při prostřiku je dobré ležet na zádech a zaklonit co nejvíce hlavu. Jinak by nám roztok tekl do úst, do dýchací trubice a tím nás dusil. Injekční stříkačku 5 ml.(já dávám 10ml) naplníme a stříknem do každé nosní dírky polovinu. Necháme v dutině působit tak 2 až 3 min. Roztok bude ničit živé bakterie a viry směrem k nosní přepážce a rozpouštět zatuhlé hleny a odpad v němž bakterie žijí. Při vstávání si zmáčkneme nos, aby nám roztok nenatekl do dýchací trubyce. Opakujeme nejméně 3 x. Po každém prostřiku je nutné vše, co jsme rozpustili, ještě silně vysmrkat. Čím více bude vycházet, tím dříve se uvolní i vedlejší kanálky spojené s očima, ušima, zuby. Odpad bude odcházet posunem i kanálky od plic. Tím se budou postupně čistit plíce. Důležité je nic nepolykat. Stejný roztok můžeme nastříkat i do uší. Zde ho necháme krátce působit a potom vytřeme vatičkou.
Pokud jsou ucpané dutiny a nos neodvádí nečistoty, tak se v hlavě zvyšuje tlak a to nejen do okolních orgánů( očí, uší, zubů, spánkové oblasti a mozku), ale zvýšený tlak odpadu tlačí na žilní systém přicházející hlavou do mozku. Ten dává pokyn srdci, aby vice tlačilo. Tím máme zvýšený tlak. Zvýšený tlak může být i od zatížené levé ledviny, ale také od psychiky. Od tlaku škodlivin z dutin trpí zuby vnitřními propojenými kanálky. Pokud jsou zuby uvolněné, tak je nutné rychle uvolňovat nos, aby neřesti mohly ven a okolí zubů je dobré chladit či kloktat šalvěj. Ta bude též ničit živé bakterie, které s odpadem do zubů stékají. Ucpané dutiny zatěžují i spánkovou oblast a stejně tak i vlasy.

Vlasy jsou přirozenou ochranou mozku. Proto je dobré na hlavu nic nedávat. V zimě pouze čelenku na zahřátí čelních částí a uší. Jinak mráz bude vždy dávat podnět mozku, aby vlasy houstly. Bude je vytvářet. Potřebuje ochraňovat. Je to pud sebezáchovy Při ucpaných dutinách je zatěžována i pokožka. Důkazem toho jsou například lupy.

Pokud jsou hlava a dutiny plné, tak znečišťované plíce dále posílají další odpad. Ten se ukládá před hlavou směrem mezi lopatky. Proto nikdy nebolí za krkem od,, krční páteře, ale jen se zanesených kanálků směřujících od plic do dutin. Když jsou dutiny stále ucpané, tak se nervstvo více namáhá z nich vytlačit neřesti. Vznikající námaha a zkraty vytváří i brnění do rukou. Srdeční potíže jsou způsobené tím, že plíce jsou kolem srdce. Když jsou zaneseny, tak stahují srdce a to nemůže pumpovat tak klidně, jak potřebuje. Nepravidelně stahované plíce na ně přímo působí. Proto není arytmie od srdce, ale mechanického stahování plícemi. Srdce trpí, i když je více zatížená nebo dokonce poškozena levá dutina. Zde prochází nervstvo od mozku k srdci. Když je levá dutina plná odpadu, tak jen zatěžuje nervstvo od mozku k srdci. Tím je způsoben nepravidelný chod srdce. Srdce není téměř nikdy nemocné, ale jen zatížené těmito vlivy. Když jsou zatížená prsa, tak jsou téměř vždy poškozeny plíce. Je proto vhodné doplňovat vitamíny řady,,B,,. Ideální hodina je kolem 10:00 hod. nebo 16:00 hod. Od 10:00 se začínají čistit plíce a od 16 do 17 hod sílí všechny orgány včetně plic. Proto jsou tyto hodiny dosti prioritní. Stejně jako ve 22:00
hodina. Pokud jsme vzhůru, je vhodné doplnění potřebného vitamínu. V té době jsou velice prospěšné i zábaly, stejně jako koupele i s hlavou. Do koupele dáváme výluh ze tří bylin-květ černého bezu, dubová kůra a přeslička rolní. Přidáváme nakrájenou cibuli a česnek. Společně vaříme 2-3 minuty, scedíme a vlejeme do vany. Přidáme vlažnou vodu a potopíme tělo na 20 min. Ven vičnívá
nos a tím dýcháme. Takto dezinfikované tělo bude opět posilněno o pomocníky při čištění prsou a plic. Tato koupel dělá dobře i zatíženým játrům.
Příčina mozkových příhod není v mozku, ale v uspaných dutinách. Lidé, kteří budou smrkat a vracet odpad, ti mozkovou příhodu mít nebudou.
V určité věku je tělo zanesené, a tak bojuje se špínou jak může. Pocení je náhradní systém při ucpaném těle. Čisté tělo se nepotí ani nepáchne. Naopak příjemně voní. Vše je v těle propojené a vše by mělo pracovat, taj jak má.
Největší pomocník pro ničení virů je šalvěj. Někdy jsou nežádoucí viry a bakterie v dýchacím systému na více místech, a tak ničení šalvějí bude trvat trochu déle, nesmíme jen panikařit.
Všeobecné rady pro trávení
1. Ráno začít kloktáním teplé vody, která zajistí vyplavení stékajicích nevhodností z dýchacího systému ve spánku.
2. Další část převařené vody vypít, abychom vymyli, co jsme již spánkem spolkli a posouvali přes střeva z těla ven. Tak vymyjeme i žaludek.
3. Někteří lidé si ráno dávají špetku alkoholu. Vypalují,,červy,, jak říkají. Budiž, ale zatěžují játra. Tvrdý alkohol má těžce rozpustitelné tuky a ty játra zatěžují. Proto by si tito lidé měli občas dát kolem 14.00 hod nebo před spaním ostropestřec na posilnění jater. Před spaním je občas dobrý pampeliškový čaj na odlehčení vylučování žluče od jater.
4. Ráno si místo alkoholu dát hořký bylinkový čaj. Ten bude vždy trávení dezinfikovat a připravovat pro zpracování stravy. Dobré jsou řepík, pelyněk, smetanka, čekanka, heřmánek, kopřiva…
5. Posouvat první jídlo až ke 14 hodině. Tím se zvýší časový úsek pro čištění těla. Tělo se čistí každý den od 02.00 do 14:00 hod. Když v té době nepřijde do těla strava) práce), tak bude v těle více energie pro zvýšené samočištění jednotlivých orgánů. Nejen Trávení.
6. Jíst kolem 14:00 hodiny je optimum. Od 14:00 hodiny. začínají orgány sílit, tudíž budou nabídnutou stravou doplňovat vše potřebné.
7. Moudří lidé i zvířata po jídle chvilku leží. Naši předkové říkali, dáme si dvacet".Postačí ležet tak 10 min, aby se žluč dobře dostala do žaludku a tím začalo dobré zpracování stravy. Pokud jsou lidé po jídle v běhu, tak žluč není dobře uvolněná a bude hůře vtékat do žaludku a bude postupně zle. Trpí v návaznosti i slinivka. Musí dohánět to, co žluč nerozpustila.
8. Vyzkoušet si několikrát v roce i půstové dny. V tu dobu více pít, aby si tělo mohlo vymývat, co potřebuje. Trávení si může odpočinout a potom opět bude pracovat, jako fotbalisté po přestávce.
9. Další forma není půstová. Pít převařenou vodu a doplňovat vylisované zeleninové šťávy. Je možné i přidávat naklíčené obiloviny či luštěniny, olivový olej, semena. Touto výživou bude tělo velmi povzbuzeno při čištění a regeneraci.
10. Několikadenní půsty. Pokud někdo nechce pouze jednodenní, ale chce přidat, tak by měl znát stav vnitřních orgánů. Při zvýšeném samočištění budou dosti zatížené, a když budou slabší před půstem, tak by mohly mít starosti to utáhnout. Dobrý přírodní pomocník poskytne pomocné byliny a bude lépe. Jinak by během půstu mělo být tělo v psychické pohodě, aby bylo uvolněné. Dostatek převařené vody bude samozřejmostí.

Chappka
61 příspěvků 20.11.17 16:05

Hele já jsem na to brala takové kapky, zašla jsem si do lékarny a tam mi je doporučili, a bylo to super, cítila jsem si víc uvolněná a i spánek jsem potom měla lepší a víc jsem se soustředila:) vlastně jsem i díky tomu udělala maturitu

Naninaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 20:10

Doma jíme colofit nevím jestli ho znáte, ale pomohl mi od střevních problémů a hemeroidů.

Janula888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 13:27

Colonfit znám také dobře. Užíváme ho s manželem i moje maminka ho užívá. Trpěla hodně na hemeroidy a teď je po problému.

777
149 příspěvků 2.3.19 17:24
@lejlaaa píše:
Je pravda, že člověk je zamořený různými parazity. Jak je možné se jich zbavit?

Především je nutné detoxikovat mozek a hlídat myšlenky.
http://jdem.cz/equkk4 - Zlomené srdce!!! http://jdem.cz/eqt946 - Zavirovaný mozek

777
149 příspěvků 2.3.19 17:29
@jankoska píše:
Je možné aby, když jsem unavená a mám divné trávení, abych byla zanesená parazity a červy?

A což takhle zjistit si kvalitu mozku a detoxikovat ho? Dnes je populární kdeco svádět na „parazity“, ale nikdo nevěnuje pozornost zavirovanému mozku. TAM je skutečný zdroj problémů, ale když to člověk neví a nejedná s tím, je snadnou obětí kdejakých šarlatánů a ziskuchtivých prodejců „zaručených prostředků“.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek