Třezalka - schizofrenie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tomas223
1 příspěvek 7.2.17 21:13
Třezalka - schizofrenie

Dobrý den,

chci se zeptat na užití třezalky a jejího vlivu na schizofrenii.

Vím, že třezalka je antidepresivní, chci jí použít na problémy se sedacím nervem. Bohužel jsem měl i psychozu, tak se chci zeptat jestli při požití třezalky se nemůže stav schizofrenie vrátit/zhoršit. Žádná antipsychotika neužívám.

Děkuji za reakce

Reakce:
modrýkoníček
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.20 13:08
Odpověd

Ahoj, třezalka vylučuje z krve léky. Tak že se nesmí užívat jen pokud třeba musíš brát léky na ředění krve nebo na cukrovku atd. Jinak jsem schizofrenik. Antipsychotika jsem musela přestat užívat, protože mám prolaktinový nádor v mozku a jsem po třech hlubokých trombozách a mám dědičně hustou krev. a ještě po všech jsem přibrala tak 20 Kg! Všechny antipsychotika zvyšují prolaktin v krvi nebo způsobují trombozy a nebo se po nich i šíleně tloustne. Dále některé způsobují šílenou nespavost. Mají vliv pouze na halucinace a bludy, ale ostatní příznaky schizofrenie jako absolutní nechut vstát z postele, sociální fobie, nesoustředění atd. Na to prášky nepomáhají ale spíše ještě tyhle problémy prohlubují. Na schizofrenii můžeš všechny bylinky až na mariuhanu. Mariuhana vyvolává halucinace. Doporučuji třezalku, kopřivu, pampelišku a rozrazil. Rozrazilu jen maximálně 5 g denně. měj se hezky.

Váš příspěvek