Bylinky na očistu mysli a organismu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
velký jestřáb
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.16 22:53
bylinky na očistu mysli a organismu

Zdravíčko,

vlastním a řídím větší mezinárodní internetový obchod s pobočkami různě po světě a nyní je všeho tolik, že nevím co dřív. Každý den přijde něco nového, nejsou to stále opakující se stejné problémy a na mně je vymyslet co nejrychleji řešení, se kterým si vedení dané pobočky neví rady. Díky tomu jsem hodně ve stresu a poslední dobou mě trápí náhlé silné migrény, trvající někdy i několik dní, způsobené právě oním stresem z nadměrného množství práce. Navíc jsem každý den (kromě víkendů) kolem 8 - 12 hodin u počítače nebo tabletu když cestuji.
Potřeboval bych něco na kompletní očistu těla, všechen ten stres dostat ven. Každý den piji pravý z plantáže dovezený černý čaj, který plnohodnotně nahradí šálek kávy, obsahuje vytamíny, podporuje duševní činnost a dobrou náladu. Sem tam to promíchám s kopřivovým čajem, který piju pravidelně 1× denně tak 14 dní a pak opět jen černý. Občas do toho přimíchám i ledvinový max. na 14 dní (naposledy v únoru).

Nyní potřebuji něco na vyčištění mysli a organismu. Dávám přednost raději přírodní alternativní medicíně před tabletkami, které mají ve finále více nežádoucích účinků než těch žádoucích. Ty migrény jsou opravdu hrozné.
Poradíte mi nějaký čaj nebo něco co pomůže? Hlavně žádné tabletky, obsahují akorát jen samou chemii.
Děkuji mockrát.

Reakce:
Iška 1311
133 příspěvků 29.9.16 10:03

Dobrý den, mně na zklidnění a očistu mysli nejlépe pomáhá duševní cvičení- autogenní trénink. V minulosti jsem na zklidnění užívala čaj z třezalky tečkované. Je to velmi účinné antidepresivum a jeho síla je srovnatelná s umělými antidepresivy.
Na detoxikaci organizmu si dělám vždycky na jaře očistnou kúru z mladých kopřiv. Kopřivy rozmixuju ve vodě, zcedím a přidám citronovou šťávu. Tekutinu piju vždy poránu asi 2 dl po dobu dvou týdnů.
Přímo zázračné detox účinky má ostropestřec mariánský. Působí blahodárně zejména na játra a metabolismus tuků. Kladně ho hodnotili i lidé po chemoterapii.
Má i zklidňující účinky. Dělá se z něj čaj nebo se může pomlít na kávovém mlýnku a užívat přímo. Denní dávka prášku- na špičku nože. Vyzkoušejte a ať je líp! :)

anduskan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.8.20 19:08

Jelikož jsem ve věku, objevily se mě zdravotní probémy, ráda bych tip, zukušenost na přírodní přípravek k očistě organismu.

Zuzuša
40 příspěvků 18.8.20 18:42

Co se týka očisty organismu, tak mám dobrou zkušenost s ostropestřecovou pastou od Foxylife. Celkově se mě ulevilo a hlavně mám v normě jaterní testy.

Jarculkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.20 19:13

O tom, že ostropestřec pročišťuje játra vím, ale v takové formě ho neznám. Kouknu na jejich stránky ať se dozvím víc.

wendulinaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.20 18:37

Mají i spoustu jiných přípravků, které mě zaujaly. Doporučují po ostropestřecové kůře ještě detox podpořit lékarenským petrolejem.

nikica2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.20 11:07

Tak to slyším prvně, že by petrolej i když označený jako lékárenský mohl takto pomáhat.

wendulinaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.20 09:11

Koukněte na jejich stránky a hlavně zkušenosti uživatelů.

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.20 20:02

Zdravím, netuším tedy jakou bylinku myslíte, ale určitě bych Vám, když už u těch bylinek jsme, doporučil vyzkoušet CBD, což je složka z THC, která není psychoaktivní a jako jedni z mála tady v ČR prodávají kvalitní CBD pouze cibdol … Tedy alespoň podle mých testů :) Určitě stojí za zkoušku.

ivule_Sapíková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.21 15:05

I já jsem docela dost nedávno hledala nějaké ty bylinky na očistu mysli a těla a narazila jsem na tuto velice zajímavou stránku zde , která nabízí docela dost veliké množství různých tinktur apod. :) Takže určitě doporučuji mrknout v případě, že vás někoho také zajímá tato problematika a vyhledáváte nějaké bylinky.

Váš příspěvek