Léčitel a fyzioterapeut

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Velvet
4 příspěvky 24.10.15 06:30
Léčitel a fyzioterapeut

Dobrý den, mám bolesti pod levou lopatkou a nic nepomáhá. Neznáte prosím nějakého léčitele nebo fyzioterapeuta z okolí Milevska, Tábora a podobně? Děkuji.

Reakce:

Jamika Mat 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.16 00:59
rady k běhání

Dobrý den,
začala jsem ve svch 48 letech běhat - nyní 14 dní. Za měsíc jesm dala dolů 8 kg. Nyní mám 88 kg. Začaly mě hodně bolet holeně a na pravé noze se ozvývá 12 let stará rána - naštípnutý kotník. Vnímala jsem ho vždy při změně počasí. Nyní bolí pořádně. Nemůžu ani došlápnout špatně na nějakou nerovnost. Je možné, že je to v důsledku nového pohybu? Běhám ob den 4,5 km na asfaltu tak za 40min indiánský běh. Poradí někdo? Je to nornmální, že ty nohy tak bolí? nad nárty, na holeních se mi dělají bolavé otoky. Mám trochu obavy, abych si popř. neublížila. Děkuji moc za případné rady. Děkuji Jamika

Monka 7
1 příspěvek 06.01.18 20:42
Volba kvalitního fyzioterapeuta je nutná

Chtěla bych se s Vámi podělit o velmi negativní zkušenosti, které mi McKenzie metoda při léčbě krční páteře způsobila. Po autonehodě, kterou jsem měla jako spolujezdec na jaře roku 2017, jsem začala navštěvovat proškoleného fyzioterapeuta v Mc Kenzie metodě pana Josefa Šťastného v Rohovládové Bělé u Pardubic. Mým problémem byl výhřez krční ploténky C5/C6 4 mm. Fyzioterapeut měl k dispozici CD magnetické rezonance a její popis. Fyzioterapeut volil jako stěžejní cvičení retrakce a záklony hlavy s rotací do stran v sériích 6krát denně po deseti cvicích. Vše jsem si pečlivě zapisovala a s fyzioterapeutem mluvila, že je mi po cvičení zle a brní mě ruce. Snížil mi počet cviků v sériích a říkal, že musím překonat danou mez. Po měsíci cvičení se můj zdravotní stav zhoršil natolik, že jsem byla neurochirurgem poslána na kontrolní magnetickou rezonanci. Závěr rezonance byl katastrofální, zhoršení výhřezu o 3 mm směrem k míše a její útlak a hrozící ochrnutí. Byla jsem nucena podstoupit vážnou operaci krční páteře. Nyní mám stálé znění v uších, bolesti ramen a další pooperační komplikace. Jak je možné, že vyškolený fyzioterapeut při stálé komunikaci se mnou volí na prasklou ploténku záklony hlavy, které prasklinu ještě markantně zhoršily? Vždyť fyzioterapeut by měl pacienta léčit a pomoci, nikoliv stav zhoršit a dovézt k operaci. V mém případě mi McKenzie metoda můj zdravotní stav zhoršila a dovedla mě k operaci.Je to hrozná zkušenost. Volba rehabilitace a kvalitní fyzioterapeut jsou podle mě velmi důležité.

Váš příspěvek