Transsexualita u plnoleteho cloveka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M.Stilton
1 příspěvek 25.11.17 20:33
Transsexualita u plnoleteho cloveka

Ahoj, jsem Marlow a jsem transsexual. Jsem muz, ktery je uvezneny v tele divky.
Od 14ti let citim, ze je se mnou neco spatne, ze nejsem to, za co me ostatni povazuji, ze nejsem divka, ale chlapec. Bojim se to rict rodicu, bojim se, ze to neprijmou. Chtel ych se vas zeptat jak ych jim to mel rict a predsvedcit je, aby me podporili.
Dekuji vam predem za odpoved, Marlow.

Reklama

Reklama

Reakce:

Zdenuucha
182 příspěvků 12.12.17 12:56

Určitě bych to rodičům řekla, není se za co stydět. Vy za to nemůžete a na vas to nic nemění. A pokud jsou rodičw rozumní a milují vás tak vás přijmou takového jaký jste:)

zuzka231
2 příspěvky 28.01.18 20:38

Určitě jim to řekni. I já dnes z úst své dcery slyšela, že je muž uvězněný v ženském těle. Zhroutil se mi v tu chvíli celý život, ale je moje dítě a já ji miluju. I Tvoji rodiče pochopí

tereza.rose
2 příspěvky 07.05.18 15:16

Není důvod se bát, rodiče Tě milují a pochopí to, i když to pro ně nebude snadné. Jsem žena uvězněna v těle muže, dnes jsem se po 5-ti letech donutila objednat se na sexuologii k paní doktorce Fifkové a chci to řešit, je mi 23 roků a abych se k tomuto kroku odhodlala, chtělo to obrovské úsilí. Nenič se tím kým nejsi a pomaličku to s rodič začni řešit. Nebude to lehké a nebude to hned, ale uvidíš že to vše dobře dopadne a nakonec budeš šťastný

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama