Deprese sebevražda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katka9405
1 příspěvek 24.07.17 08:41
Deprese sebevražda

Dobrý den. Moc se omlouvám ale nevím kam se obrátit. Mám strašné deprese, bolí mě celý člověk a nemůžu ráno vstát z postele. Chtěla jsem se i zabít na slapské přehradě. Policisté mě naštěstí neměli potřebu nijak řešit, ale to neměli ani když mě bývalý bil a znásilňoval. Rodiče mě celý život mlátili, matka zamykala do komory po tmě. Ve třinácti pedofil, muž byl kombinací mých rodičů. snazil se mě vytlačit už několikrát že silnice, Teď musím živit tři lidi a jak jsem si myslela že vše dám, tak teď to ve mě vše bouchlo a já už nemůžu. Přišla jsem ó práci, do dluhu, nevím co má život za smysl a důvod. Už nemůžu dál. Prosím pomozte mi někdo. Za 14 dní jsem spala asi jen tři hodiny. Už je to nezitelny

Reklama

Reklama

Reakce:

mprimas  14.08.17 23:58
Snad tento příspěvek pomůže a přijde včas.
@Katka9405 píše:
Dobrý den. Moc se omlouvám ale nevím kam se obrátit. Mám strašné deprese, bolí mě celý člověk a nemůžu ráno vstát z postele. Chtěla jsem se i zabít na slapské přehradě. Policisté mě naštěstí neměli potřebu nijak řešit, ale to neměli ani když mě bývalý bil a znásilňoval. Rodiče mě celý život mlátili, matka zamykala do komory po tmě. Ve třinácti pedofil, muž byl kombinací mých rodičů. snazil se mě vytlačit už několikrát že silnice, Teď musím živit tři lidi a jak jsem si myslela že vše dám, tak teď to ve mě vše bouchlo a já už nemůžu. Přišla jsem ó práci, do dluhu, nevím co má život za smysl a důvod. Už nemůžu dál. Prosím pomozte mi někdo. Za 14 dní jsem spala asi jen tři hodiny. Už je to nezitelny

Na to je jediná rada, odborná pomoc psychiatra. Vím, že v těžké depresi je člověk neschopen i sebetriviál­nějších úkonů, ale na dálku nikdo z tohoto fóra není schopen pomoci. Nejlepší by bylo zapojit důvěrnou kamarádku nebo jinou blízkou osobu, aby vám našla na internetu psychiatra a objednala vás k němu. Ať zdůrazní kritičnost situace, objedná vás nejlépe na tentýž den, kdy bude volat a doprovodí vás. Není se čeho obávat ani se trápit pocity méněcenostim apod. Psychiatr je odborník, který je na ledacos zvyklý, do jeho ordinace chodí tolik lidí s tolika problémy, že byste se možná divila. Určitě se na vás nebude dívat jako na exota a pomůže vám. Až se začnete léčit změní se vám život k nepoznání a začnete si jej konečně užívat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama