Deprese sebevražda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katka9405
1 příspěvek 24.07.17 08:41
Deprese sebevražda

Dobrý den. Moc se omlouvám ale nevím kam se obrátit. Mám strašné deprese, bolí mě celý člověk a nemůžu ráno vstát z postele. Chtěla jsem se i zabít na slapské přehradě. Policisté mě naštěstí neměli potřebu nijak řešit, ale to neměli ani když mě bývalý bil a znásilňoval. Rodiče mě celý život mlátili, matka zamykala do komory po tmě. Ve třinácti pedofil, muž byl kombinací mých rodičů. snazil se mě vytlačit už několikrát že silnice, Teď musím živit tři lidi a jak jsem si myslela že vše dám, tak teď to ve mě vše bouchlo a já už nemůžu. Přišla jsem ó práci, do dluhu, nevím co má život za smysl a důvod. Už nemůžu dál. Prosím pomozte mi někdo. Za 14 dní jsem spala asi jen tři hodiny. Už je to nezitelny

Reakce:
mprimas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.17 23:58
Snad tento příspěvek pomůže a přijde včas.
@Katka9405 píše:
Dobrý den. Moc se omlouvám ale nevím kam se obrátit. Mám strašné deprese, bolí mě celý člověk a nemůžu ráno vstát z postele. Chtěla jsem se i zabít na slapské přehradě. Policisté mě naštěstí neměli potřebu nijak řešit, ale to neměli ani když mě bývalý bil a znásilňoval. Rodiče mě celý život mlátili, matka zamykala do komory po tmě. Ve třinácti pedofil, muž byl kombinací mých rodičů. snazil se mě vytlačit už několikrát že silnice, Teď musím živit tři lidi a jak jsem si myslela že vše dám, tak teď to ve mě vše bouchlo a já už nemůžu. Přišla jsem ó práci, do dluhu, nevím co má život za smysl a důvod. Už nemůžu dál. Prosím pomozte mi někdo. Za 14 dní jsem spala asi jen tři hodiny. Už je to nezitelny

Na to je jediná rada, odborná pomoc psychiatra. Vím, že v těžké depresi je člověk neschopen i sebetriviálnějších úkonů, ale na dálku nikdo z tohoto fóra není schopen pomoci. Nejlepší by bylo zapojit důvěrnou kamarádku nebo jinou blízkou osobu, aby vám našla na internetu psychiatra a objednala vás k němu. Ať zdůrazní kritičnost situace, objedná vás nejlépe na tentýž den, kdy bude volat a doprovodí vás. Není se čeho obávat ani se trápit pocity méněcenostim apod. Psychiatr je odborník, který je na ledacos zvyklý, do jeho ordinace chodí tolik lidí s tolika problémy, že byste se možná divila. Určitě se na vás nebude dívat jako na exota a pomůže vám. Až se začnete léčit změní se vám život k nepoznání a začnete si jej konečně užívat.

777
129 příspěvků 10.05.19 23:08

Hmm, to je dost naivně slepá důvěra v „odborníka“, který nemá ponětí o podstatě a fungování duše. Obracet se na psychiatra, který je vyučen všechno „řešit“ chemicky a dělat kšefty farmac. průmyslu, místo naslouchání a praktických instrukcí, jak detoxikovat mozek!! Antidepresiva vůůbec NIC neřeší, naopak.To je spolehlivější cesta k sebevraždě nebo jinému předčasnému úmrtí, než nejhorší okolnosti. :mrgreen:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 11:20

Katko, jaké tři lidi musíš živit, děti? Vím, že teď vidíš všechno naprosto bezvýchodně, ale nějaké řešení se vždycky najde, i když to třeba zpočátku nebude lehké. Najdi si prosím na youtube seriál odborných rozhovorů o sebevraždě, napiš do vyhledávače Život za zdí a tam se ti zobrazí příspěvky, já na to taky koukala, pro tebe je teď asi nejvhodnější ten díl o krizové pomoci - zavolej RIAPS (nepřetržitá telefonní linka pro lidi v nejhorší situaci) nebo jinou linku důvěry. Když se dáš trochu dohromady, práci najdeš, to teď není takový problém, i kdyby to měly být zpočátku jen brigády. Napiš mi prosím blíže, jaká je tvoje situace, já jsem na tom taky hrozně, vím jak je člověku těžko až tak, že uvažuje o definitivním řešení, už jsem to naštěstí trochu překonala, prosím napiš. Neudělej nějakou hloupost!!!

777
129 příspěvků 11.05.19 17:59

O „definitivním řešení“ uvažuje člověk, který nezná svou identitu a dělá si iluze o zániku v „blaženém NIC“. Proto pomoc musí začít odhalením vlastní identity a hodnoty. Psychiatři o duši skoro nic nevědí, jsou jen naučeni všechno „řešit“ nálepkováním diagnozami a předepisováním „léků“, které doslova poškozují mozek. Před několika lety byl proveden průzkum který odhalil přímou souvislost nárůstu sebevražd nezletilých (náctiletých) s podáváním antidepresiv. Takže „léky“ nevedou z pocitu beznaděje, ale do něj. A vůbec nijak neřeší skutečnou podstatu deprese, to není atraktivní. Je výhodnější vyrábět z lidí pacienty a nebožtíky, než pomoci pacientům, aby se z nich stali zdraví plnohodnotní lidé. :roll:

Váš příspěvek