Transsexualita u 13-tileté dívky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzka231
2 příspěvky 28.01.18 20:35
transsexualita u 13-tileté dívky

Dobrý den, chtěla bych požádat o radu, kam se obrátit s problémem naší 13-ti leté dcery. Nedávno za námi přišla s tím, že se cítí jako muž uvězněný v ženském těle. Já i partner jsme se zhroutili, ale dceři jsme řekli, že i tak ji stále milujeme. Když se na to díváme zpětně, zjišťujeme, že vždy vyhledávala spíše chlapecký kolektiv. Nikdy si nehrála s vyloženě dívčími hračkami a nikdy se ani jako děvče neoblékala. Spíše preferuje chlapeckou módu. Když jsme se jí ptali, zda se jí líbí kluci, nebo holky, odpověděla, že kluci. Jsme z toho zmateni a nevíme, co dál. Pokud nám někdo poradí, kam se obrátit s tímto problémem, budeme moc rádi.

Reklama

Reklama

Reakce:

naslouchalkaa
137 příspěvků 23.02.18 13:00

Zdravím, já bych zkusila asi nějakého psychologa, ale možná bych nedělala ukvapené názory. Moje maminka mi vyprávěla že když jsem byla malá byla jsem úplně stejná jako teď popisujete vaši dcerku, byla jsem radši s klukama, hrála si s autíčky a tak, maminka si dlouhou dobu myslela že budu homosexuální, ale po pubertě to přešlo, je teda možné že to bylo tím že jsem měla staršího bratra ke kterému jsem vzhlížela, takže jsem možná chtěla být jako on. Teď mám manžela a spoustu kamarádek. Ale každopádně si myslím že psychologem nic nezkazíte, je možné že vás naopak uklidní tím že je to jen přechodné období :) přeju hodně sil :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama