Svíčky z netu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iviskaas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 14:05
svíčky z netu

Kde kupujete nějaké hezké a pěkně vonící svíčky?

Reakce:
Zdenuucha
205 příspěvků 6.1.22 11:28

Kupovala jsem na letu Woodwick, protože to vyšlo levněji. V květinářství jsem je očuchala a z letu objednala za míň :D

Raily
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.22 20:39

Já doporučuji českou značku veynero.cz, mají krásné vůně, výběr designu.. rozhodně top

Valentova888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.22 14:46
@Raily píše:
Já doporučuji českou značku veynero.cz, mají krásné vůně, výběr designu.. rozhodně top

Ahoj, jakou vůni jsi vybrala?

Kelisšskaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.22 22:20
@Valentova888 píše:
Ahoj, jakou vůni jsi vybrala?

já jsem dostala z veynero.cz svíčku k Vánocům od švagrové, je to vůně vanilka a je fakt super, nádherně to provoní

HedivkaUrb
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.22 15:14

Díky za tip, to vyzkouším

Sevilla Polta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 17:56

No já naprosto miluji tutooo..https://www.veynero.cz/svicky-lux/svicka-lux-jablecny-strudl/, tu fakt doporučuji vyzkoušet

SimonaMorova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.22 14:57

Musím říct, že jsem nikdy takovou svíčku neměla! Ať už je to vůně nebo to balení, tak z obou věcí jsem naprosto unešená, ale ne tolik jako z toho, že je možnost výběru dřevěného knotu, který při zapálení praská!

1981lenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.22 22:46

Ahoj. Já osobně mám třeba hodně ráda takové ty ručně dělané svíčky. A právě ty se docela špatně shánějí. Před pár měsíci jsem ale narazila na stránku, kde mají přesně takové, které se mi líbí - https://www.fairtradecentrum.cz/…icke-svicky/ Zkus mrknout, mají je tam v různých sadách. Už jsem jich pár zkoušela a jsou parádní. :)

Váš příspěvek