Dětské kvalitní oblečení - jaké vybrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Filipovaevka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.22 18:22
Dětské kvalitní oblečení - jaké vybrat

Kde prosím vybíráte kvalitní dětské oblečení? Všimla jsem si, že ne všechno oblečení dcerce dělá úplně dobře.

Reakce:
Domcadomuuuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.22 22:41

Jelikož mám doma dcerku, která trpí na atopické ekzémy, tak musím vybírat opravdu kvalitní oblečení, které ji nebude dráždit pokožku. Proto jsem pro ni také začala kupovat oblečení z obchodu, kde prodávají kvalitní organickou BIO bavlnu, tedy oblečení z této bavlny. Oblečení je i velmi příjemné na dotek. Jsem s ním opravdu spokojená.

Filipovaevka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.22 14:01

Mohu se prosím zeptat, kde to oblečení kupujete? Vypadá to, že jste s ním opravdu spokojená, tak bych se tam chtěla také podívat.

Domcadomuuuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 15:20

Kupuji oblečení z kvalitní bavlny z obchodu https://www.tamaiti.cz/…z-biobavlny/ Doporučuji se stránky pořádně prohlídnout, mají tam i moc pěkné doplňky, jako třeba krásnou dečku jsem tam koupila. Případně pak radím nepoužívat sušičku a prát na 30

Valisss44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.22 17:31

Ahoj, pokud nevadí, že se podělím, tak já před pár týdny sháněla nějaké bodyčko pro našeho prcka a narazila jsem na tenhle obchod - https://www.ready4kids.cz/…pro-miminka/ Znáte? Musím říct, že tam mají vážně pěkné věci. Objednala jsem odtud dvě a musím říct, že tou kvalitou jsem byla dost překvapená. Zkuste se kouknout. :)

Maninkay
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.22 21:02

Tak já třeba beru dětem i na zoot.cz, vezmu sobě i jim hezky na jednom místě

KajkaKaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.22 22:29

Z tamaiti máme taky dost kousků, hlavně objednávám ta jejich pyžamka na zip. Ty mi přijdou naprosto bombastická :) :)

Gitkuška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.3.22 09:44
@Maninkay píše:
Tak já třeba beru dětem i na zoot.cz, vezmu sobě i jim hezky na jednom místě

co jste tam prosím dětem brala? Sháním jim softshelky, nemáte zkušenost zda na zoot.cz vyberu? Je to dost specifické..

Saša Pá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.22 16:22

Za mě je super zoot.cz na nákupy, navíc jsem objednala z www.zoot.cz boty a dosla spatna velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny.

Váš příspěvek