Dlouhodobá nechuť k sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Filipovaevka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.22 18:06
Dlouhodobá nechuť k sexu

Našla bych tu paní nebo slečnu, která by se semnou podělila o zkušenost k dlouhodobé nechuti k sexu? Jak to udělat, aby partner nic nepoznal?

Reakce:
Annadrabkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.22 20:46

Opravdu to chcete dělat tak, aby to partner nepoznal? Ono není špatné si o tom promluvit. Já jsem to s manželem normálně řešila. On mi pak sehnal prášky pro ženy, které fungují podobně jako na může modrá pilulka. Jsou to prášky pro ženy, které zvyšují chuť na sex. Když jsem si to vzala poprvé, tak jsem byla opravdu překvapená, co to ve mě vlastně je. Strašně moc si zase sex užíváme.

Filipovaevka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.22 13:56

Takové prášky pro ženy jsou? Myslela jsem si, že to je spíš opravdu jen pro pány. Rozhodně bych to chtěla vyzkoušet, třeba by mi to také pomohlo. Kde se dají koupit?

Annadrabkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 15:08

Dělají a já je mohu rozhodně doporučit. Jsou to prášky pro ženy https://supererekce.com/6-fly-pro-zeny Uvidíte, že budete spokojená, až zažijete po dlouhé době zase tak silný orgasmus, že se z toho budete až třást.

Janapetrzelova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.22 20:22

Já bych potřebovala poradit, jak u manžela zase vyvolat chuť na sex? Aby se mi do toho chtělo? Co myslíte? Jak ho zase navnadit?

Utula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.22 20:50

Tady pomůžou afrodiziaka, nebo feromony, jinak už asi nic. Nbeo pak novy partner, nova chemie, nova vuně, novy impuls

Martina225v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.22 23:03

To není zrovna moc dobrá rada, když paní chce svádět manžela a vy ji radíte nového partnera… Já jsem také chtěla, aby nám sexuální život fungoval i po letech s manželem. Hodně pomohlo, když jsem se prostě začala snažit. Koupila jsem si pěkné prádlo, pak jsem zkoušela i nějaké hračky atd… Postupem času to manžela začalo zase bavit a teď si zase perfektně užíváme.

Janapetrzelova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.22 10:07

To bych tedy určitě nechtěla měnit manžela. Vše není jen o sexu a náš vztah je mnohem hlubší než abych ho opouštěla. Jaké hračky jste zkoušela? A to prádlo? Kupovala jste to v sexshopu?

Lišák Pedro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.22 08:11

Ještě mě tak napadlo, a samozřejmě to říkám, z pozice muže… Nechcete s tím nechutenstvím něco dělat? Jakože chápu, že každý to má nastavené jinak. Ale ona nechuť k něčemu je většinou příznakem něčeho, co není úplně ok. Nehledě na to, že partner to pozná. Tomu věřte. Nebo se budete přemáhat a ničemu nepomůžete. Zkuste si vyjet třeba na dobrou dovolenou. Zařiďte si cestovní pojištění a vyrazte třeba někam na hory, do soukromí. :) Třeba k tomu najdete zpět cestu. ;-)

Martina225v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.22 08:18

Já nakupuji přes stránky internetového obchodu https://e-kondomy.cz/ Mají tam opravdu široký výběr všeho co si jen dokážete představit. Mají dobrou kvalitu zboží a opravdu pěkné ceny. Co jsem tam kdy objednávala jsem měla rychle doma. Posílají diskrétní balíčky, na kterým není popis, že by se jednalo o balík ze sexshopu.

Radeza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.22 18:57

Afrodiziaka, fermoniy, španělské mušky. Jsou hodně účinné, dokážou zazraky

Tiezu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.22 20:33

Pokud je to dlouodobého charakteru, může tam byt nějaký problém. Zkoušeli jste sexuologa, nebo afrodiziaka?

neila123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.22 13:40

Pokud tam není zdravotní problém, tak bych zkusila tyhle afrodiziaka https://e-kondomy.cz/…romance-15ml

mioka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.22 14:39

Fuha. Je mezi vami jinak vše v pořádku? Protože pokud ano, tak bych to nejdříve řešila nějak ustně, přidala afrodiziaka, klidne ty mušky z ekondomy a pak se uvidí.

KamcatkaKamca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 08:16

Zdravím, také jsme měli takový problém, spíš partner semnou. Chce to hlavně mluvit o problému a snažit se to zkoušet i když se do toho nechce. Vyzkoušet například i nový věci v posteli nebo koupit nový hračky, nějak si to okořenit.

Váš příspěvek