Sportovní hodinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinahalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.21 08:52
Sportovní hodinky

Začala jsem pravidelně sportovat a chtěla bych si pořídit k tomu sportovní hodinky. Dokážete mi prosím nějaké doporučit?

Reakce:
Elišta
19 příspěvků 29.7.21 16:40

Když se koukneš na alzu tak tam najdeš spoustu vhodných variant

Miriamvv7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.21 00:30

Naprosto vám rozumím, že chcete nějaké osobní doporučení. Já jsem docela nedávno vybírala chytré hodinky, které jsou vhodné na sport. Kamarádka mi doporučila stránku https://www.smartomat.cz/ a jsem jí moc vděčná za její doporučení. Vybrala jsem si odtud krásné chytré hodinky, které mají spoustu funkcí. Například mi moje hodinky měří krevní tlak a saturaci kyslíku v krvi.

Marcella6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.21 21:43

Měla bych dotaz mimo hodinky, a to ten zda by jste mi doporučily motorový pás, ale prosím něco pořádného, co se nebude klepat a nebude dělat hluk.

Terinator444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.21 21:15

Taky jsem před pár týdny sháněla sportovní hodinky jako dárek. Na alzu jsem koukala, ale všechny ty, co by se mi líbily tam měli vyprodané. No jo no, Vánoce. Nakonec jsem ale narazila na tenhle eshop https://www.hodinky-beny.cz/…i-sportovni/ kde měli ještě hodně zboží skladem, tak jsem objednala odtud. Měla jsem je jako dárek pro kamarádku a té se velice líbí, takže účel splněn. :)

Matejpavlina
17 příspěvků včera v 13:49
hodinky

Za mě nejlepší garminy.

Váš příspěvek